bugün

4s kuralı. kim ne zaman kural yaptı bu önermeyi bilmiyorum ama bana daha çok hipotez yada sav gibi geldi.
seven sevdiğine sevdiğini söyleyip sevişmeli. bu da level atlamış 5s kuralı.
hz. Muhammed, sevginin gizlenmemesini, sevilene söylenmesini tavsiye etmiştir:
"Biriniz kardeşini (Allah için) seviyorsa ona sevdiğini söylesin."
Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem’in huzurunda bir adam vardı. Bir başka şahıs ona uğrayıp geçti. (Arkasından, Hz. Peygamber’in huzurundaki kimse):
– Ey Allahın Resûlü! Ben bu kişiyi gerçekten seviyorum, dedi. Peygamber aleyhissalâtü ve’s–selâm:
– “Peki, sevdiğini ona bildirdin mi?” buyurdu. Adam:
– Hayır, dedi. Hz. Peygamber:
– “Ona bildir”, buyurdu.
Adam derhal kalkıp o şahsın arkasından yetişti ve:
– Ben seni Allah için seviyorum, dedi. O da:
– Beni kendisi için sevdiğin Allah da seni sevsin, karşılığını verdi. ( Ebû Dâvûd, Edeb 113.)
yapilmasi gerekendir. iki arkadasimin da "seven sevdiğine sevdiğini söylesin" sozunu rehber alarak karsi cinse acilmalari sonucu olumlu cevap alip iliskilerini basladi. Karsinizdaki evet sevgiye deger vermeyen biri ise sizi ucuz bulacak ve reddecektir, bu esas onun ucuzlugundandir ki birine firsat vermemistir. eger degilse degerlendirecektir

ekstra taktik: o kisiden cidden hoslaniyorsaniz icten bir sekilde "insan yasadigi seyden degil yasayamadiklarindan hoslanir" diyin. hislerinizi iyice acin, anlatin, kafasi karissin, duygusallassin. Arkadaslardan biliyorum bu baya ise yariyor benden soylemesi
ben direkt söylerim çekinmeden. söyledim de zaten. pişman da değilim.