1. 22.
    Saçma bir söz. insan sevdiğini hiç kıskanır mı? Kıskanmaz. Evet.
    1 ... nevilevile ulunun krali
  2. 21.
    Yıllarca kıskandım elime bir şey geçmedi, şimdi dilerse 15 kadınla yan yana gelsin yapacak insan zincire de bağlasan yapar kafasında salarım. Bana bağlı insan bana bağlıdır. Bağlı değilse ufaktan bye bye.

Görüşümüz budur.

Bu sevmediğim anlamına mı gelir? Asla.
    1 -1 ... kendi kendimin kedisiyim
  3. 20.
    olabilir ama bunu hastalık derecesine getirmeye gerek yok. hatta kıskanmaya gerek yok. sevdiğim kişi adam olsun otursun oturduğu yerde. ben niye kıskanıyorum ki. yani bu neyi değiştirecek. zaten fingirdemeye müsait biriyse benim kıskanmam mı olayı değiştirecek. kaldıki böyle birinin bir vukuatını yakalayayım direk üstünü çizerim. isterse aldatsın beni kimle olduğuda hiç önemli değil ardından zerre üzülmem. ne kaybettim ki yani ben Allah'ın lütfu derya deniz elbet daha iyisini karşıma çıkarır.
    1 ... solo resital
  4. 19.
    doğru,seven insan kıskanır ama seven insan haddini de bilir eğer bu kıskançlık karşısındakini kısıtlama boyutuna geldiyse sen kıskançlık değil hadsizlik yapıyorsundur.
    2 ... skyangelss
  5. 18.
    Gençler düzgün kız alın gözünüz arkada kalmasın. Alıyorlar şıllık kevaşeleri ondan sonra onu giyme bunu giyme, neredesin görüntülü arayayım seni, ulan o yaştan sonraki bir kızı değiştiremezsin anla artık. Hatta aldığınız kız sosyal medya bile kullanmamalı, baya baya kabileden falan olmalı. Öbür türlülerinin büyük çoğunluğu suya koyunca baloncuk çıkartıyor. Babana bile güvenmeyeceksin diyen adamlar elin kızına güveniyor, şaşıp kalıyorum arkadaş. Bunun dışında en temizi aslında liseden bulmak, çünkü lisede aynı sınıfta okuduğun kızın geçmişini bilirsin, huyunu suyunu bilirsin, en iyisi gerçekten de liseden bulmak. Ah geçti bizden tabi, zamanında akıl veren olmadığı için, ne bok yiyeceğim bilmiyorum açıkçası.
    ... binaryyildirim
  6. 17.
    Aksine. Kıskançlık güvensizliktir. Güven duymadığınız veya size güven duymayan insanları hayatınızda bulundurmayın.
    1 ... miskinello
  7. 16.
    Bakın bu yalan uydurma öğrenilmiş durumlardan kıskançlık sevmeye dahil zannediyoruz bize böyle öğretilmiş ama bu bir yemek menüsü değil ilişkiye başlarken paket halinde kendimize bunu yüklemiyelim ben ömrüm boyunca kıskançlığın iyi bir şeyler getirdiğini görmedim şükür böyle bir duyguya sahip değilim.
    ... bimarlaversene
  8. 15.
    Kısmen Doğrudur.
    Fakat abartmadan bu duyguyu, bu topraklar içinde yaşamak namümkün.
    Ağzı iyi laf yapanların, kelimelerle süslenmiş cümleleri sevgi diye satarken, özünde sevgiyi gerçek manada yaşamadan, kıskançlığı ne denli dozunda tutabilir!
    Sevgi ayaklar altına düşmüş, kıskançlık adı altında eziyet peydah olmuş biz hâlâ
    " seven insan kıskanır" diye kendimizi avutur olmuşuz! Pehh.

Ne demiş Sezen abla;
    " Lale devri çocuklarıyız biz, zamanımız geçmiş.
    Aşk şarabından kim bilir en son hangi şanslı içmiş?..."
    4 -1 ... zeki muren baligi
  9. 14.
    Kıskanmayan gavatların, "ben sevgilime güveniyorum yeaaa" diyerek geçiştirmeye çalıştığı realite. Domuzlar sizi.
    ... gethere
  10. 13.
    uzun ilişkide evden biraz gitse de kafamı dinleyim ne bok yerse yesin deniyor.
    ... ebu fesat