1. 1.
  Allah'ına kadar.
  Net....
  1 ... mavi gozlu kizlari severim
 2. 2.
  Seven insan kıskanır, bir kere kıskanmıyorsa bir bit yeniği ararım arkadaş. "aşkım ben beş erkekle dışarı çıkıyorum", "tamam aşkım iyi eğlenceler" hoş mu değil.
  2 ... gamora
 3. 3.
  Eğer kıskanırsa olası bir kavga başlatıp ilişkiyi bitirmekten korkar. Kıskanan insan mağara adamıdır. Uga buga.
  ... greekgodpan
 4. 4.
  bak bak bak soruya bak. misal sevgilim ya da eşim iş için şehir dışına gidiyor, dakika başı arayıp taciz mi edeceğim adamı? böyle bir cahillik olamaz ya. ulan zaten adam aldatmak istese bu kadar çabalamasına gerek yok ki bir escort 300 lira bilemedin 500 lira. Ne güzel işte gitsin işini yapsın, aferin koçuma diyip sırtını sıvazlarım.
  misal ben onca yıl okumuşum, tabii ki erkek arkadaşlarım olacak lan, tabii ki onlarla dışarı çıkacam. değil kıskanmak lafını bile etse ayrılma sebebidir. vay amk yani bana güvenmiyor musun der basarım tekmeyi.
  arkadaşlar biraz kuul olun lan. misal sevgiliniz öyle biri olsun ki telefonla konuşurken herkes birbirine aşkoo bebeğimm nasısınnn falan derken, birbirinden hesap sorarken, ucuz şeylerin lafını döndürürken; siz fazla uzatmadan, seni seviyorum bile demeden, kelimelerle ve sesinizin tonuyla anlaşın. mağaradan çıkın, düzene koyamadığınız hayatınızı abuk sabuk bahanelerin ardına sığınarak kendinizi başkası üzerinden tatmin etmekten vazgeçin. gerçek sevgi bu değil.
  4 -2 ... daisy jophiel
 5. 5.
  O güvenmeyen insandır.
  ... sana nick alacam