1. 1.
    sevdiğini bildiğiniz fakat size ilgisini göstermeyen erkektir. ne amaçla bunu yaptığı hala tam olarak anlaşılamamıştır.
    1 -1 ... alwayssomewhere
  2. 2.
    yalnız sizi sevmediğini gösterir.
    1 -1 ... imtrak
  3. 3.
    ingiliz ilgisizliğidir. malum ingilizler böyle soğuk ilgisiz gereksiz bir millettir.

not: başlığı; seven erkeğin ingiliz davranması okuyan yazarın olayı bütünleştirmesi sonucu oluşan enrty.
    2 ... east for west
  4. 4.
    --spoiler--
    elindeyim işte oyuncak gibi...
    --spoiler--
    1 ... opus magnum
  5. 5.
    daha önce çok yara almış, ilgi gösterdikçe kızların kendisinden uzaklaştığını fark etmiş zeki erkektir. doğru bir yol seçmiştir.

beyler, sevgilinizin/sevdiğinizin elinizden gitmemesini istiyorsanız, ilgisiz ve umursamaz davranın. nasıl bir şey bilmiyorum ama bu çok etkili, sanki fark etmediğin gizli bir güç seni o adama bağlamış gibi bırakıp gidemiyoruz biz kızlar. gerçekten çok şaşırıyorum bu duruma ama öyle maalesef ki. biz kadınlar manyağız vesselam.
    6 -2 ... rapunzel kibrit satar
  6. 6.
    sevdiği tarafından ilgi görmek istemesidir.
    1 ... lonelyaya
  7. 7.
    (bkz: göt korkusu)
    ... bigbadtrip
  8. 8.
    ya huyundandır ya suyundan.
    1 ... available for geyik
  9. 9.
    dünyadaki tüm kadınların arkasına sığındığı tanımını dahi yapamadıkları dandik savunma mekanizmasının ta kendisi.''ilgisizlik'' kusura bakma ama senin canın ya dayak istiyor ya yarak.şımarıklığın alemi yok.
    1 -2 ... kamuspotu
  10. 10.
    Ya gecmisten yaralari vardir ve bu donemde aldigi kararlar ùzerine yürüyordur, ya da biliyordur ki ilgi budalası yapmak kaybetmenin ilk adımı.. ilgili erkek elde edilmis erkektir saniyorum bircok kadin icin.
    -1 ... queen dinleyen adam