bugün

Seven adam,her şeyi gerçekten yapar.

Sorun, seviyormuş gibi yapan erkeğin,sevdiğine inanmak.
Sevdiğini üzmemek için elinden geleni yapar. Onu incitmekten korkar, her zaman yanında olur. Küsse de kavga etse de onu asla bırakmaz, asla vazgeçmez.
Kıskanır.

Gayet net bence.
sovon orkok koskonor.
seven her şeyi yapar. yapar da bir türlü yaranamaz.
sevmeyen adam da hiç bir şey yapmaz. yapmaz da bir türlü inandıramaz sevmediğine.
buda hayatın en büyük cilvesidir.
sevenin sevilmeyip, sevmeyenin sevilmesi.
Kanatlarını üstünüze gerer kırılacağını bilse bile.
bol bol mallık yapar.
ne yapmaz ki?
aşk acısı çekmekten harap olur. şöyle cabbar, böyle cengiz, öyle cevval, cesur her türlü fedakarlığı yapar felan diye yukarılarda yazmışlar, aşağılara da yazacaklar eminim. alayı hikaye. seven adamı bu devirde kesip biçiyorlar, kalbini kırıp gönderiyorlar. en çok da bu konuda demogoji yapanlara dikkat edin. karşısına onu seven bi adam çıktığında armudun sapı üzümün çöpü diye ayıklamaktan mundar ederler. bu memleketin kızındaki ahlaksızlık ve iki yüzlülük dünyanın hiçbir yerinde yoktur eminim. o yüzden bana hikaye anlatmayın.
klasik film klişelerinden öğrenilen seven adam tiplemelerinin anlatıldığı başlıktır. cevabı ise ''sevdiğini her koşulda mutlu eder'' etmeli.
Sevmekle oluyor genç adam yetmiyor Ve ben ne yapılması gerektiğini dün bilmiyordum bugün hala da bilmiyorum.
Hiçbir şey yapmaz yani ben genelde öyle yapıyorum zira hayat müşterektir felsefesini benimsemiş biri olarak karşı taraf birşey yapmıyorsa bende yapmam.
Mücadele eder.
El üstünde tutar. Fedakarlık yapar. Güven ve huzur verir.
40 yapar.
Seven ne yapmaz?
Beraber cs 1.5 (hâlâ) atarlar.
Elinden geleni yapar.
Davor suker afedersin..
ömrü boyunca sevmeye çalışır.
Fedakarlıktan çekinmez, güven ve huzur verir.
Üzmemek için elinden geleni yapar.
Valla ne kadar güven versende ne kadar fedakarlık yapsanda ne kadar her konuda arkasında dursanda elinde sonunda gelip seni terkediyo

Yani seven adam ne yapsa boş.
Aşkını yaşatmak için ne gerekiyorsa onu yapar.