1. 1.
    seven adam gerçekten seviyorsa sevdiğini unutmak için başka bir kızın duygularıyla oynayıp aşığım seviyorum diyip yarı yolda bırakmaz. seven adam mertçe aşkını sevgisini kendi içinde yaşar ama adam olmayan şeref yoksunu zayıf karakterlerse seviyorum , ölüyorum bitiyorum diyip şair kılığına bürünürler bunun adınada sevda derler. Basitlik akan bir erkek modeli işte ne fazla ne eksik sadece basit.

Edit: eksileyen şeref yoksunlarıda aramızdaymış gerçekler yüzünüze vurulunca zorunuza mı gitti.
    10 -1 ... mavi odam
  2. 2.
    evet, gayet normal bir hadisedir. seviyor diye bir ömür bir paçoza ram olacak değildi ya.
    1 -1 ... narcissistic
  3. 3.
    Bazen sevgi yetmiyordur, işte o zaman istemese de bırakır.
    1 ... nightbloo
  4. 4.
    Bırakır. Kızın onu sevmediğini görünce öyle bir bırakır ki.
    1 -2 ... entry de mi girmiyagh
  5. 5.
    Herkesin herkesi bırakması ihtimal dahilindedir.(chaplin).
    2 ... yarasagozlukartal
  6. 6.
    karşıdaki kişiye artık mutluluk değilde acı vermeye başladığını fark ettiğinde bırakabilir.
    1 ... notalivingsoul
  7. 7.
    Cinsiyeti olmayan başka bir soru. Verilen sevgi hak edilmiyorsa bırakılır.
    2 ... one nick to rule them all
  8. 8.
    Bırakır.
    2 ... alpertunna
  9. 9.
    Bırakır, ağlaya ağlaya bırakır. Sebepleri vardır bırakır. Karşımda ağlaya ağlaya ayrılmak zorunda kalan adam oldu.
    4 -4 ... glorrysun
  10. 10.
    Birakir cok kolay yani easy peasy yalniz kalbim birakmiyor. O biraz problem yaratiyor, aciyor falan ama cokta onemsemek lazim. Erkek adam dedigin istese hemen siler her neyse ben gidip aglaya aglaya uyuyim amk.
    3 ... chirac