bugün

vardır ya bu tip bir başlık, sonu kızla bittiği için milyonlarcası arasından çekip bulamadım.

**

tipik aşık ve özgüvenden eser olmayan türk kızı profili. çirkin olduğundan mıdır, aptal olduğundan mıdır bilinmez; terkedilirim, bir daha beni kimse sevmez korkusuyla bekaretini erkek arkadaşına teslim eden kızdır. yazıktır tabi, acımak lazım böylesine.

ceylandır, cahildir.

dadat: sözlükte de varmış lan bunlardan. abovv. eksi manyağı ettiler.
erkegi elde tutmak için seks yapan kizdir. bildiğin öz güven eksikliği vardir bu kizda. üstelik sayilari bir hayli fazladir. birazdan alacağim eksi oylar bu konuda haklı oldugumu ispatlayacaktir. biz bizi biliriz.

edit : sadece bir kişi mi eksiledi ? vay bee... demek bu sozlukte yok. allah allah...

edit : 2 oldu. fişliyorum sizi kizlar.
beyninde ki, bekaret yoksa hiç bir şey yok mantığıyla hareket eden. bir ibişe denk gelmesinin sonunda da intihar edebilecek kızdır.
o sevgiliyi eninde sonunda kaybedecek aptal hemcinsimdir.
sonrasında da başını taşlara vurur, "aman ne ettim ben, ona her şeyimi verdim, yine de beni terk etti" falan diye ağlar durur, pişman olur.

şimdi benimle yatmazsan seni terk ederim diyen er kişiye kızmamak lazım, hatun kişiler bu kadar beyinsiz olarsa onlar ne yapsın. gerçekten hak veriyorum.
çevresindeki hanımteyzelerden, kocayı koynuna almamanın bir cezalandırma biçimi olduğunu duymuş ve herhangi bir kavga durumunda babanın salonda yatırıldığını görmüştür.
dünya kadar malın olacağına fındık kadar "aklın" olsun dememişlerdir de bu kıza.
doğurganlığın kutsallığından öte, vajinayla erkekleri parmağında oynatma isteğiyle baktırılmıştır kadınlığına.
bu numaralara zibilyon yıldır kananlar ne zaman uyanır da insanlar sadece sahip olmak için sahip olur bir bedene acaba?
bu yönde bir isteği ve/veya kendi başına almış olduğu bir kararı yokken, karşı taraftan gelen "...yoksa ayrılırım senden" gibisinden bir tehditle yapıyorsa eğer, gerizekalının önde gidenidir. kimse tutup da aşk meşk edi büdü diye zırvalamasın. mal mısın kızım, sen de istiyorsan, kafanda soru işareti yoksa, seviyorsan yap. o ayıdan da derhal ayrıl, hatta kerhaneye gitmesini söyle. bi açılsın, kendine gelsin.
''hiç pişman değilim , sevdimde yaptım''kelimesini ayrıldıktan sonra bile sarf eden hatun kişidir. böyle tipler genellikle yaptıgının birsey değiştirmediğini, hayatında herşeyin yine aynı gideceğini sansada ayrıldıklarında kendini en anlamsız sorular içinde bulur. yahu kızım ! sen girilecek bir obje misin? vermezsen ayrılırım falan filan sözlerine bacaklarının arasında duran masum zarı(!) siper ediyorsun, sonrasında farklı yollara sapıyorsun . yok efendim neymiş ihtiyacını karsılamazsa baskasına gidecekmiş, onu terk edicekmiş, onu seviyormus o vermediği için baska kızlarla birlikte oluyormus. sende buna inanıp hala ''seviyorum al ulan al herseyim senin ''sözleriyle ya Allah diyerek yataga yatıp sonrasında terk edilen oluyosun.
(bkz: ayar olmak)
erkek tarafından koyun gibi güdülen ve manipule edilen mal ötesi bir kız çeşididir.
hem cinsim olmasından utandığım kişidir. Bariz salaktır. Nefes almasına gerek yoktur.
hiç tartışmasız salak kızdır artı karşı taraf olan erkek de hiç tartışmasız şerefsizdir, ancak yüzdeye vurulduğu zaman şerefsizler çok olduğundan ve çok oldukları artık kamu tarafınca bilindiğinden kızın salaklık oranı erkeğin şerefsizlik oranından fazladır.
sevişmeyi hatta seksi tek taraflı düşünen bir bünyenin eseridir. uzak durulasıdır, büyük bela yaratabilir.
kendisine güveni olmayan, salak ve ezik bir kız dır.vardır boyle acınası tipler.
karaktersiz kızdır, öz güveni eksiktir, yazıktır bu kıza. gitmek isteyen gidecektir elbet.
her erkeğin tanısmak istediği kizdir. kıvırmayın erkekler. ben kızım, veriyorum desem, ozel mesaja bogarsınız. biliyorum.
(bkz: sevdigimi kaybetmektense gotu kaybetmeyi tercih ederim)
(bkz: robert bosch)
(bkz: akıllı kızların vermesi)
(bkz: sevişirken bağıran kız)
evleneceği zaman fitil fitil geri ödeyeceği durumdur. kocası olacak insana önceden söyleyemesse gerdek gecesi evliliği sona erer. çok sevmişti ya zamanında, şimdi sonuna kadar öder.
savunma olarak ''ama o'nu çok sevmiştim'' mottosunu kullanacak kizdir. lan madem o kadar sevdin, defol git onunla evlen. evlenecegi adama ''cok sevmistim onu, o yuzden bakire değilim'' derse, beynini kursunla doldururlar o kızın. çok sevmişmiş... bi de bu çikti yaa. hakim olamadim dürtülerime, becerilmek istedim demiyorda ''çok sevmiştim'' diyor. tamam herkes sevdiği kişiyle gayrimeşru seks yapsin o zaman. ustelik şöyle bir durum var ; bunu diyen kızın ailesi çok muhafazakardir, erkek arkadas olayina izin vermezler. çıkıp babasına ''benim sevgilim var'' dese, sacından tavana asar o baba o kızi. kaldiki ''cok sevdim seviştim'' diyecek oyle mi ? var mi oyle tanıdıklarınız ? varsa soyleyin babalarina bi çitlatsinlar. adam kızının kısa kollu gıymesıne musaade etmiyor, sen sevişmekten bahsediyon. la bi git la.

o kizin götünden kan alirlar kamil kan.
eğer ölçü o ise kaybatmaya başlamış kız demektir. zayiattır.
sevdiği onu gerçekten seviyor ise zaten nikahı basar. bu mottodan hatta de factodan ve konjugasyondan yola çıkarak
aslında bekaretine el sürdürmemesi gerektiğini düşünmesi gereken, klasik akılsız kızdır.
kaybettiği bekareti değil, kendisidir..

muhtemelen o erkeği hayatının merkezi yapmıştır; her şeyden herkesten daha ötedir kız için sevdiceği.

ama atladıgı bi detay vardır; ne olursa olsun özde kendisinden daha değerli bi varlık yoktur.

aptallık ya da salaklık olarak adlandırılabilir ama ilerki yaşantısında daha büyük boşluklara neden olacaktır.

ayrıca burda kızın üstüne yüklenmemek de gerekir; kendini zeki sanan erkek, bi gün diye düşünüp yoluna devam etsindir.
"bekaretini kaybetmemek için g*tünü kaybeden kız" dan daha dürüst olan kızdır.
pişman olma ihtimali yüksek olan kızdır.
salaktir. Sonu ona buna vermektir, hemide her yerde. Ayrica yaziktir. Öteki götlegin zikinden kücücük bir huniyle kezap akitmali.
bekaretin hala kaybedilen birşey olduğunu düşündüğü için zaten baştan 'kaybetmiş kız' dır.