bugün

efendim, sevdiğin kızla hergün mesajlaşırsın. ama o seni sadece arkadaş olarak görüyordur. olsun bu da bana yeter dersin, yakınımda olduğu sürece mutluyum dersin. sonra bigün kızın söylediği bişeye sinirlenirsin ama belli etmezsin. gidip numarasını silersin ki bi daha mesaj atamayasın. ama içinden bi ses nasıl olsa akşam mesaj atar yine kaydederim der çocuksu bi şekilde. akşam olur mesaj atan yoktur. bi gün geçer, üç gün geçer, beş gün geçer... ve sonunda 1 hafta geçmiştir. ama o hala mesaj atmamıştır. sonra düşünürsün, bazı gerçekleri farkedersin. sen onun umrunda bile değilsindir. her gün mesaj atıp konuştuğunuz kızla 1 haftadır mesajlaşmıyosunuzdur ama o sizi merak ettiği için bile mesaj atmıyodur. aklınızdan "amına kodumun kaşarı belki öldüm kaldım bi mesaj atar sorar insan" gibi düşünceler geçer.
Zamaninda yasadigim ve cok uzuldugum durum. Sevdigim kizi en son ben mesaj atmaya baslayip olaya mudahale ettim.
sevdiğin kızın sana abi demesinden daha kötü bir durum değildir.
an itibariyle yaşadığım durum. hiç bir problem yokken mesaj atmıyor beklemedeyim sözlük.
Hergün mesaj atan hatta ilk mesajı atan kızın son 1 haftadır mesaj atmaması senin attığın mesaja kısa cevaplar vermesi çok kötüdür işin kötü yanı sebebini de bilmezsin.
dişi kaçar erkek kovalar doğanın kuralı budur,tabi bu durumda birazda dişi arkadaşımızın biraz kuyruk sallaması gerekir ki mesaj atmayışı ile niyetini gayet açık belli eder. bu tür durumlar için garantisi olmayan klasik bir yöntem vardır;niyetini üstü kapalı belli eden kızı muallaka sokup feleğin çemberinden geçirecek bir mesaj atmak gerekir,tabi buda senin kabiliyetine bağlıdır,sonrası da sabır işi atcan oltanı beklicen,biraz kendine bırakacaksın hanım kızımızı.(not:uyanık ol sabri gibi yedek kulübesinde bulursun kendini)
dişi kaçar erkek kovalar doğanın kuralı budur, tabi bu durumda birazda dişi arkadaşımızın biraz kuyruk sallaması gerekir ki mesaj atmayışı ile niyetini gayet açık belli eder. bu tür durumlar için garantisi olmayan klasik bir yöntem vardır;niyetini üstü kapalı belli eden kızı muallaka sokup feleğin çemberinden geçirecek bir mesaj atmak gerekir, tabi buda senin kabiliyetine bağlıdır, sonrası da sabır işi atcan oltanı beklicen, biraz kendine bırakacaksın hanım kızımızı.(not: uyanık ol sabri gibi yedek kulübesinde bulursun kendini.
Başka birisini bulmuştur o. Hadi hayırlı uğurlu olsun.
acınılası durumdur, ama kız hoşlandığınız fark ettiyse büyük bir iyilik yapmış olur sizin için acı cekmeden unutursunuz hadiseyi.
güncel Önemli Başlıklar