bugün

bir başkasına hayatı kadar değer verdiğini bilmektir. şunlar yapılırsa sakin olabilirsiniz.

+duvar yumruklamak.
+başkalarından sinir çıkarmak.
+olay çıkarıp başkasıyla kavga etmek.
+etrafa sürekli bağırmak, küfürler etmek.
+ve en önemli çözüm yolu, her zaman yapılması gereken durum, içmek.

bunları sırayla yaparsanız sevdiğiniz insana zarar vermemiş olursunuz.
dert edilmemesi gereken bir durumdur. zira kızların söyleyiş itibari ile ağızlarına doladıkları 'bebeğim' , 'canım' , 'bitanem' den farklı olmayan bir kelimedir.
kıza küfür etmeden ortamdan ötelemenizi gerektiren durumdur. akabinde de hayatım dediği insanın, ne tür bi tepki verdiğini iyice analiz edip, arzu ve fantezilere göre götünden kan alırsınız.
genellikle kızların anlam veremediğim insanlarla gereksiz samimiyetiyle söylenen sözdür aksi durumda kızımız herkese karşı seviyeli davranıyor ve hayatım dediği kişi sevgilisi ise veya aralarında yeni bir ilişki oluşuyorsa ilk önce telefon numarasını telefonunuzdan silin aksi takdirde akşam içmeye başladığınızda muhtemelen gecenin ilerleyen saatlerinde o silinmeyen numarayı arayacak ve işleri daha da kötüleştireceksiniz.
sevdiğin kızın kız arkadaşıysa sorun yaratmaması gereken davranıştır. sakin olunmalıdır.
gayet normal olan durumdur. insan sevgilisine hayatım diyebilir zira. **
gereksiz insanlara gereksiz sevgi sözcükleri gereksiz sevgi pıtırcıklığı yapmanın lüzumu yoktur.
daha demin başıma gelen olaydır. insanın içine bişey oturuyor.
hoşlandığı kıza duygularını açıklayacak kadar bile medeni cesareti olmayan ezikler için acı verici bir durum. bir de utanmadan takıntı yaparlar.
güncel Önemli Başlıklar