bugün

insanı karmakarışık duygulara sürükleyen...kalbinizin eriyor sanmanıza sebep olan...aniden hiç bir sebep yokken durduk yerde aklınıza sevdiğiniz geldiğinde ağlamanıza sabap olan...insana bu dünyada verilebilecek en büyük manevi acıyı yaşatan duygu..
Çok boktan bir durumdur.
Bireyin vazgeçmek yerine cesaretini toplayıp açılması bütün soru işaretlerini çözer. Kendisini en kötüye hazırlayarak bu girişimde bulunmalıdır ki sonuç beklediği gibi olmadığında hayal kırıklığına uğramasın.

gel gelelim o cesaret bir türlü toplanamaz. kelimeler ağzına gelir gelir geri yutarsın. Derken bide bakmışsın ki beklenilen kişi bir başkasıyla yeni bir ilişki adımları atma yolundadır. vazgeçmektense hislerini bildirmek en mantıklısıdır.

insanın kaybettikleri vazgeçtiklerindedir.

- ben toplayamadım o cesareti, siz toplayın.
bu durumdan bir yarar sağlayan olursa bana da haber versin zira pek bir gereksiz geliyor. işkencedir ve itirafı kaçınılmaz yapar.
kalbin içinde her yana saldıran bir yumruğun, 7/ 24 çalışması anlamına gelendir.
bilse ne olacak ki. en azından yüzünü görüyorum sesini duyuyorum uzaktan da olsa. bilmesin. hem bilse de neden sevsin ki beni? bilmesin...
Üzücü durum.
22 yaş civarı bu olayların bitmesi gerekiyor.
gerzekleşmeyin direk söyleyin.
güncel Önemli Başlıklar