bugün

Arkadaşlar ne yapacağımı bilemiyorum yardımınıza ihtiyacım var.. Kız kanadalı 2 ay önce tanıştık tatile gittik 1 ay falan güzel eğlendik.. Tatildeyken Hamilelik testi yaptırmıstık test te sonuç pozitif yani kız hamile olarak gözüküyordu ancak istanbula geri geldigimizde kan testinde ve extra hamilelik testlerinde hamile olmadığı ortaya çıktı (gitti kanada vatandaşlığı demeyin).Kız beni seviyor çünkü Hamile oldugunu sandığımız dönem kıza çok iyi destek çıkıp yanındayım duruşu sergilemiştim.Yani kız bana aşık.. Ancak kız istanbulda benle tanısmadan 3 gün önce başka biriyle seks yaptı ve ben bunu gururuma yediremiyorum.. şimdiyse kız avrupayı turluyor ve dün aksam belgradda club e gitti..Bu sabah ayrılmak istedigimi söyledim seni seviyorum ve 1 2 haftaya istanbula gelicem dedi az öncede telefonda konustum 2 3 ay içersindede buraya komple taşınmak istedigni söylüyor..yani kız beni bukadar çok seviyor abi.
Ancak kız çok free arada bir kültür patlaması yaşıyoruz.. benim kabul edemeyecgim şeyler ona sıradan bir şeymiş gibi geliyor bu da benim canımı yakıyor.
akıl verin ne yapmalıyım kızla devam edip bu sorunları aşmanın yolunumu bulmalıyım yoksa kızdan ayrılmalımıyım ?

Edit: Arkadaşlar kız dan ayrılmıstım 2 gün sonra dayanamayıp istanbula geri geldi... 3 gündür beraberiz 2 hafta daha kalıcak ülkesine gidip calısma ve ya oturum izni alıcak ondan sonrada bi süre burda beraber yasıyacagız.. kısmetse sonrası kanada
mide meselesi.
aldatılmayı kaldırırım diyorsan sevgilinle bir ömür diken üstünde mutluluklar dilerim.
hem o nasıl kültürmüş.
sevgilisi olan kişi bir başkasıyla..
olmaz olsun. yerin dibine batsın denilesi durum.
Kanka evlenin lan. sen bizim avrupaya acilan penceremizsin.
insanın ince düşünmesi gerek durumdur.

yarın öbür gün konu komşunun evinden çıkarsa şaşırma.
erasmus'a gönder. kabul ederse terk et. bu kadar.
O değil de kardeşi felan var mi ya bunun ehehe kaç kardesmis bu cimcime hehe. Kız kardeşi tabi.
Eyvallah.
Bir daha gerçek aşkı bulabilecek misin düşün. Rahat biri olsa da, kültürler farklı olsa da bence bir şans ver. Hem neden o önceden ilişkiye girdi diye uzaklaşıyorsun anlamadım. Kızlara da özgürlük.
3 gün öncesi değil 3 gün sonrası seni ilgilendirir.
Seviyorsan devam edersin ve korun abicim bir zahmet bunu da biz mi söyleyeceğiz demek istediğim yazar beyanı.
Silik yemesin diye tanım bile yaptım bak.
Mesele kızın hamile kalması değil hamile kalırsa olacaklar belli mecbur hayatıma onunla devam edicem.. ama şuan için seçeneğim var onun hakkında kararsız kaldım.
güncel Önemli Başlıklar