bugün

Herhalde kalbi göğüsünde değil penisinde olan erkektir.
bakire olmayan kızların uydurmasıdır. bir erkek sevdiği kıza ilk dokunan kişi olmak ister.
bekaretini bozan her kızın kaşar olarak görüldüğü günümüzde toplum baskısından muzdarip erkektir. günümüz genç erkek kitlenin büyük bir kısmını oluşturur ve ikilemler içindedir.
ondan önce defalarca anal seks yapmış ve iş bu sebeple "bakire kalmış" sevgilisini unutmayan erkektir ellam. len oğlum ne bu kızlık zarıyla alıp veremediğiniz? önce tam anlamıyla erkek olun da böyle sikindirik başlıklara bel bağlamayın.
türk toplum geleneklerine ve mahalle baskısından mütevellit bakire degilse erkek vazgeçer. bence dogrudur her erkek ilk dokunan kişi olmak ister.
delikanlı erkektir. kendisine eş, çocuklarına anne olamayacak kadını hayatından silerek büyük bir rahatlama yaşamıştır.
erkek bakirse yapmaya hakkı vardır.
Namusu bacak arasında arayıp, dişi sinek bile görse laf atan erkeklerdir.
onuru için yaşayan erkektir. sevgiyi ve aşkı onurdan üstün görmek gibi bir aptallığa kapılmamıştır.
doğrusunu yapmış erkektir. evlenmeden elalemin sikinde hoplayan kızı napsın! ha bakire olmadığını nerden öğrendi diye soracaksan orasını ona sor.
bakire olmayan geç kızlara rahatsız.
Bakire olmayan bayanla evlenen erkekten birkaç adım geridedir. Çocukluğu travmalarla, sosyal hayatı bağnaz ve düşünmeyen sorgulayan insanlarla doludur.
(#1453628)
yavşaktır.
magazin habercileri gibi göt oğlanı 2 kelimeyi alıp insanları yargılamaktır.. bu konu çok derin olmasına rağmen 2 kelimeye nasıl sıkıştırılır anlam veremiyorum..

evet gerçekten seven kişi buna karşı çok hassas olabilir.. ama ilişkinin en başında "ben daha önce ilişkiye girdim" demek var.. aylar yıllar geçmiş sonradan "ben daha önce ilişkiye girdim" demek var..

1.sinde erkek kadının bu söylemini beğenir üzülse bile.. en başından doğruları söylüyor diye düşünür.. sevmek değil sadece hoşlantı bile olsa delikanlı kız niyetiyle ve dürüst diye sevmeye bile çalışabilir..

ama 2. seçenek çok acıdır.. ne kadar çok severse sevsin çok zaman sonra böyle bir şey duymak şok etkisi yaratır.. öyle bir etkidir ki bu bakire olmasına değil bir daha ona güvenemeyeceğinize üzülürsünüz.. o andan sonra geçirdiğiniz her dakika acaba başka neler saklıyor diye paranoya oluşturarak geçer ve belirli bir zaman sonra biter..

önemli olan güven.. ve böyle büyük olayları küçük kelimelere sıkıştırmayalım.. * *
çoğunun yılların kemalliği ile pişmanlık veryansılarını duyarız.
seni gerçekten tamamlayan birisini kaybetmek çok kötüdür be canlar.
güncel Önemli Başlıklar