bugün

söz konusu kız bu büyük sürprizi tiktok hesabından paylaşmış!

enayidir.
Doların böyle olduğu ve olacağı bu zamanlarda yanlış bir harekettir.
Ben olsam maximum 5 kutu yollarım amk, o kadar Nutella cidden tarihi falan geçer.
bildiğin salaklıktır. 100 kutu nutella yollayana kadar 1 kavanoz nurilla yollasa daha net mesaj verirmiş.

(img:#2200689)

2 saatlik zevk hayali için 100 kutu nutella nedir gönder 1 tane nurilla niyetin belli olsun..
inanmak istemiyorum

bunlarla aynı memlekette mi yaşıyoruz ?
herkes soğan ekmek yerken sevdiceğim nutella yesin demiştir. gerçek aşk bu olsa gerek.
Kusura bakmayın ama herkesin aklından geçmiştir "benimki de bana yollasa..." fikri. Sonra tarihi geçer bilmem ne... Nutella diyoruz ya Nutella... Dolar kaç oldu sizin haberiniz var mı? Geçin tarihi marihi... Nutella içindeki palm yağına değen tek şeydir.

Not: kıza sinir olmak Allah'ın emri. Ver bacım sen onları bize. Senin şimdi sivilcen çıkar, göbeğin sarkar falan, mıy mıy mıy bir de onun şikayetini çekemeyiz.
ah ah işte bir çift meme bir erkeğe ne enayilikler yaptırabiliyor...
Bu kadar da şey yapmayin bence,Bir dönem yurtta kalırken oda arkadaşıma sevgilisi buna benzer hediyeler gönderiyordu.

Gerçek şu ki o da başka sevgilisiyle bunları paylaşıp yiyip içip geziyorlardi.*
10 kolisini ye kalan 90 koliyi yarı fiyatına alayım apla.

Ben koyacak yer bulurum.

Böyle de tüjjar bir beyim.
kız bunun öküz olduğunu anlamıştır artık.
videoyu izledikten sonra boynu bükükler şarkısını açtım şahsen. Hayır bize de "hastaydın canım ya öldün mü kaldın mı" diye sormayı çok görsünler... bu seviye ilgi için ne yabmak gerekiyor tam olarak yani?
cinselliğin afrikasıdır türkiye...
nutellanin 100 graminda 541 kkal.
Bir nutella 630 gram olduguna gore 1 nutellada 3408 kkal.
1 kutuda 6 nutella varsa, 1 kutudaki kalori 20450 kkal.
100 kolide 2 045 000 kkal.
1 kilo yag 7700 kkal. den hesaplarsak
o kiz onlari yedikten sonra 265 kilo yag baglar demektir.
Az önce gördüm videoyu. Flörtüymüş bir de. Alınan şey zaten gereksiz de bir kadına o kadar masrafı anca karımsa yaparım evet.

Edit: yüz kutu değil yüz koli bu arada. Her kolide kaç tane var kim bilir.
Bitirene kadar tarihi geçecektir, düşük iq.
çok anlamlı, çok ince ve ruha hitap eden harikulade hareket. canım çekti, bir peripella lokması yapayım.
güne bu haberle uyandım, günaydın.
kız ötürür !..
Kızı şeker komasına sokarak ondan kurtulmaya çalışıyordur. Sevmiyorsan git konuş bence.