bugün

Sevdigi deger verdigi erkek tarafindan kullanilan kizdir. Erkegin beklentisi evi temizlesin , yemek yapsin , seks yapsindir . Var boyle orospu cocuklari.
Sayıları azımsanmayacak kadar çok olan kızlardır. Kızlar, kusura bakmayın; ama buna siz müsaade ediyorsunuz. "seviyorum onu, napayım?" diyorlar ya bir de, orada benim hatlar gidiyor. Bunun sevgiyle falan bir ilgisi yok. Bir birey olmanın ne demek olduğunu bilmiyor böyle kızlar. Kişiliğiniz, karakteriniz de mi yok? Gururunuz, onurunuz, namusunuz ayaklar altına alınıyor. böyle şerefsiz zırtolar yüzünden efendi, kişilik ve karakter sahibi, adam gibi adam olan erkeklere oluyor olan. en aptalca kısım da "onu unutamıyorum." demeleridir. Lan bak yine sinirlendim!
Keser döner sap döner diyorlar ya, günü gelir. eRkeğin haklı sebepleri falan olmaz eğer varsa kızlar da yapsin herkes herkesi kullansın o zaman.
çaresizliktir. aşktır. salaklıktır.
müsade etmeyecek kişi kız arkadaşımızdır, hür iradesi ona kullanılmayı emrediyorsa kimse engel olamaz.
Bazen kullanılmak, ilerde kullanılmamayı ve kullanmamayı öğreten hayırlı bir musibettir, haa lakin ki öyle değil, benim yorumlamam bu kadar.
salya sümük ağlanılır. şans mı dersin kader mi bilemezsin. ama suçu hep kendinde arıcaktır. "şöyle davranmasam böyle olmıcaktı öyle demesem şöyle" falan filan..

yapmayın arkadaşlar üzmeyin kızlarımızı.
Aşk zaten kötü bir şaka sözü işte tam bu noktada söylenir .