1. 1.
    genellikle tutuk,çekingen insanlar sevdigini belli edemez.böylelerini anında bırakıp yanından hızlı adımlarla uzaklaşmak gerekir.
    -1 ... sleepless
  2. 2.
    severken öldürmekten iyidir diye düşünen insanların felsefesidir.
    ... erdem andac
  3. 3.
    çaktırmadığım duygu, kaçın benden.

tanım: iyi bir şeydir iyi.
    1 ... eqin
  4. 4.
    cekıngenlıkle alakası olmayan durum.Kişilik meselesidir.Bazı insanlar sana aşığım, ölüyorum, yanıyorum gibi aptal aşık cocuk rolleri yapmaslar.Buda sevgisini belli etmemekten gecıyor.Bu sevgi kardesede gosterılmeyebilir, aileyede.Ama içten içten sevilir.Ve karsıdakide bunu zaten cok iyi bilir.
    2 ... hendrix
  5. 5.
    belki gerek duyulmadığı için belli etmekten kaçınan insanın edebilememe gibi görünmesi durumu
    ... doksanüç
  6. 6.
    "üç şey saklanamaz: duman, fakirlik ve aşk" şeklinde dile gelen güzide bir atasözüne* göre, pek mümkün olmayan durumdur. kişi ister istemez bir yerden açık verir, hadiseyi gün yüzüne kavuşturur.
    1 ... timsah
  7. 7.
    çok sevmek yüzünden olur. kaybetmek ile sonuçlanır. bunun bir ortası yok mu?
    1 ... pardon kizilay dan gecer mi
  8. 8.
    erkeklerin becerebilidikleri tek konu......
    -2 ... angelina
  9. 9.
    başıma gelmiş durumdur. Küçüktüm,lise filan.Nasıl da ağır bi abiydi sevip de söyleyemediğim. Allahtan daha sonra güzel olduğumun farkına vardım da böyle bir derdim kalmadı. iyi ki güzelim olleeey!
    ... holden caulfield
  10. 10.
    yengeç burclarının klasik modudur. hele ki bir birinden hoşlanan iki yengeç ise vay hallerine.
    ... kanla kirlenmis evrak