1. 1.
  koskoca bir yalandır. imkansıza yakındır. bir insana ömrümde 2-3 kez gelse şükretmesi gerekir. aynı anda olduğunu iddia eden kız ya orgazmın ne olduğunu bilmiyordur, ya da orgazm taklidini yapıyordur. seni yemişler koçum.
  1 -2 ... takino parmino
 2. 2.
  erkek egemen bir toplumda kadının orgazm olmasını kim takar ki ? erkek basar geçer gerisine karışmaz. (bkz: dünyanın en yüzeysel insanı)
  ... aha ben de geldim
 3. 3.
  birinden biri numara yapıyordur, muhtemelen bunu yapan bayandır...
  -1 ... snubberr
 4. 4.
  duygusal ve fiziksel anlamda birbirini çok iyi tanıyan ve uzun süredir beraber olan çiftler arasında yaşanması son derece normal hadisedir.
  (bkz: senkronize)
  3 ... charliez
 5. 5.
  (bkz: sinerji)
  1 ... cavit
 6. 6.
  gercekleşme ihtimali düşük bi olaydır. erkek kişisi rol yapamıcağı için kadn kişisi rol yaparak böyle bişeyin olduguna inandırmaktadır.
  kadınlar erkeklerden daha geç orgazm olur.onlar orgazm olamaz demiyorum.*
  -1 ... preven
 7. 7.
  gerçekleşmesi mümkün olmayan durum. oldu diyen yalan söyler.
  1 -1 ... mejo
 8. 8.
  internet üstünde bir çok site tarafından ele alınmış ve profesyonel psikiyatırlar * tarafından üstüne tonlarca makale dökülmüş olay. birlikte orgazm probleminden önce cinsellik adına ülkemizde çok daha önemli problemler varken, düşünülmesi ve çabalanması gereken son olaydır bana kalırsa.

  prezervatif nedir ondan habersiz milyonlarca vatandaşımız varken, artık doğurmaktan kadında hal kalmayan büyük aileler varken, töre cinayetleri, bekaret problemleri varken, erken boşalma varken, kısırlık varken sen kime masal anlatıyosun diye sorarlar adama.
  2 -1 ... midnight
 9. 9.
  (bkz: aynı an da gelelim)

  aynı an da gelenleri tebrik ederim.
  1 ... odegildenedenbenimkidegil
 10. 10.
  denk geliniyosa evlenilmelidir. mutluluk tavan yapar.
  1 ... efrahadam