1. 1.
    Her geçen gün artan özlemle anlaşılır yokluğu.
    6 ... masumumben
  2. 2.
    hiçbir insanı sevmiyorum. insan sevmem ben.
    2 -1 ... hastavilla
  3. 3.
    kahır mektubunda bu gece.
    1 ... yagmurun rengi
  4. 4.
    geri dönün siz de. ne olacak? belki, o da sizi seviyordur. kabul eder sizi..
    1 -2 ... bilmem ki
  5. 5.
    Fonda Ayna - severek ayrılanlar çalan olaydır.

Bir kere yaşadım. Arkadaşın sevgisi nefrete dönüştü ayrıldı benden. Bana kalırsa o da bir duygu, en azından nefret ettiği için onu sevmeye devam etmiştim. Severek terk edildim.
    Hepsi geçiyor.
    2 ... sarmasiklar gibiyim
  6. 6.
    Deme öyle ağlarım.

Sizin yüzünüzden olmayan aşklarımın acısını çekiyorum bu başlıklarda.
    5 ... valeria kandinsky
  7. 7.
    kaybedeceğin hiçbirşeyin kalmadığında, korkacağın hiçbirşey kalmamış demektir. ayrılık iyidir. canı çok acıtır ama insanın ruhundaki zehirleri temizler.
    2 ... seekthereallget
  8. 8.
    Ayrılmanın ilk zamanları tazecik bir yara gibidir. Sürekli kanar durur. Meşgul olmak için bir şeylerle uğraşırsın yine de aklına gelir, mutsuz eder. Birkaç hafta geçer, yara kabuk bağlar ve sadece yatağa geçtiğinde aklına gelmeye başlar. Eskiden tüm gün seni rahatsız eden anılar, artık sadece geceleri rahatsız etmeye başlar. Birkaç ay geçer ve artık yara öyle bir kabuk bağlamıştır ki semsert olmuştur. Artık o kabuğu koparmanın vakti gelir. Hemen bir mesaj atılır, hal hatır sorulur, kanalı kontrol işlevi gerçekleştirilir. Olumlu dönütler alınamasa bile kabuğu kopmuş o yaranın ciddi oranda iyileşme kaydettiği görülür. Bu süreç daha hafif bir şekilde birkaç kere daha tekrar ettikten sonra artık ne yara kalır ne kabuk. Sevdiğiniz insan sizin için artık anılarda kalmıştır ve siz de yeni limanlara yelken açacaksınızdır. Unutmayın ondan önce de mutluydunuz ondan sonra mutlu olacaksınız.
    3 ... bir deniz hikayesi
  9. 9.
    Nefes keser.Kıyaslamalara girersin.Ara ara beraber yaptığınız şeyleri tek başına yaparsın o varmış gibi.Kokusu burnuna gelir.insanlarla konuşmak manasızlaşır.Ama hiç bir acı da sonsuza kadar sürmüyor.Yoksa şimdiye kadar özlemekten ölmüştüm sanırım.
    2 ... eksiliksiziz
  10. 10.
    insan doğası geregi er ya da gec biriniz gidecek.
    1 ... papa jupiter