bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    doğru mu yoksa yanlış mı yapıyorum bilmiyorum. ama bi süre sonra senle takıla takıla senin gibi oluyor. ve eski sevdiğin olmaktan çıkıyor.

başka bi türü daha var ayrıca. hataları vardır sana göre yanlış olup ona göre doğru olan. sırf seni sevdiği için doğru bildiğini değiştirir.
    ... arkasindankonusulanadam
  2. 2.
    hiç bir zaman anlayamadığım şey. gülmesini, oturmasını, göz kırpmasını sevdiğiniz kişiyi değiştirme çabanızı anlayamıyorum. mutlu olamama sebebi bu sanırım. sevdiğiniz insanı değiştirdikçe sevginizi de uzaklaştırıyorsunuz. sevdiğiniz kişi tamamen değiştiği an sevecek tek bir şey kalmamış oluyor.

en iyisi onu mutlu olduğu gibi kalmasını sağlamak. zaten o mutlu olduğu için mutlu değil misiniz? o ağladığında içinize göz yaşı tanesi düşmüyorsa sevmeyin zaten.

beklemek istemeyenler kendilerine başka bir sevgi yaratmak için insan fizyolojisiyle, biyolojisiyle ve anatomisiyle hatta ve hatta psikolojisiyle oynayarak kendilerine uygun kişiyi yaratmaya çalışırlar ancak nafiledir bu.

gerçek olduğunu düşündüğünüz kişinin tutun kolundan ve bırakmayın. değiştirmeyin ve değişmeyin. kendiniz olmadıktan sonra ne verebilirsiniz ki sizi düşündüğüne inandığınız kişiye?
    2 ... soncahilbukucu
kapat