1. 21.
    soğuk havada eldiveninizin tekini sevgiliye vermektir. hatta tekiyle yetinmeyip diğer eşinide sevgiliye feda etmektir.
    3 ... mathildalp
  2. 22.
    karşındakini kırmamak daha fazla incitmemek için susmak...söyleyeceklerini yutmak..ayrıldıktan sonra tüh keşke söyleseymim diye yanmak
    1 ... edjo
  3. 23.
    Kıyamam Sana.

Sen ağlama ben olurum üzülen.
    Sevgi dolu bakışından ezilen.
    Gözlerinden yağmur gibi süzülen.
    Tek bir damla gözyaşına kıyamam.
    Her geçen gün sana özlem duyarım.
    Ben aşkımı ibadetim sayarım.
    Şunu bil ki hayatıma kıyarım.
    Git diyorsan hayatından giderim.
    Buymuş derim alın yazım kaderim.
    inan sana bin kez yemin ederim.
    1 ... siradanbirisi
  4. 24.
    sevdiğinin uykusuz kalmasına dayanamamaktır, hatta sabah işe gideceği ve yeterince uyuyamayacağını düşündüğün için içinin ezilmesi, gece ikide en yakın arkadaşını lafa tutuyor diye evden kovmana sebebiyet verebilecek durumdur.
    ... cruela
  5. 25.
    ona karşı ne kadar kızgın olursak olalım onun canının yanmasını istememektir.çünkü biliriz ki onun canı yanarsa bizimki de yanar.
    ... helikopter
  6. 26.
    cok tehlikeli ama bir o kadar guzel sicak bir duygudur sanki onun basina gelecek seyler sizin caninizi daha cok yakacak gibi olur.hostur her insana nasip olmaz, degerini bilmek gerekir.

(bkz: ben bu yaziyi sana yazdim)
    ... mutlu vatandas
  7. 27.
    gün gelir kıyarsın şeklinde cevap verilesi eylem. ***
    ... passion
  8. 28.
    sevdiğine kayamamak diye okuyup geldiğim başlık. uykum gelmiş anlaşılan.
    3 ... identy
  9. 29.
    kavga edersiniz, haklı olan sizsinizdir. "ben salonda uyuyacağım" der. rahat uyuyamayacağını bildiğiniz için gidip gönlünü almaktır sevdiğine kıyamamak.
    ... biokuzucoksevdim
  10. 30.
    onun senin canından bir parça olduğunu, onun sen olduğunu hatırladığında yapılan eylem.
    ... viyolonselist