1. 1.
  adam gibi olan adamdır ama yoktur tukenmiştir.
  8 -1 ... freedom
 2. 2.
  gün gelir pişman olur. (şekil 1-a)
  1 -4 ... rakimalboga
 3. 3.
  ilk tanışılan ve aşık olunan andan beri sevgilisine rol yapmamış ve "ben buyum" diyerek onu yaşatmış bir sevgiliye sahip erkektir. tersi durumda ilişkinin başında erkeği analiz edip onun seveceği kız rolünü oynayan ve ilerleyen zamanda maskesini çıkarap bambaşka bir karakterde olduğu anlaşılan kADIN truvalı helen bile olsa çekilmez.
  4 ... never neverland
 4. 4.
  maldır. modern zamanların cosmopolitan kadınları tarafından hor görüleceğini farketmesi gerekmektedir. ayrıca "ııyyy ivreaançç kırooo" olarak da tarif edilebilir.
  2 -3 ... cemsbg
 5. 5.
  "ne aradığını bilmeyen ne bulduğunu anlamayaz"ların denk gelsede kaybedeceği kişidir gene. herşeyi ile kabul eder sahiplenirsin, özünde sevgi vardır ama anlamaz, altında bir çapanoğlu arar durur gene mutlaka. herkes layığını bulur o nedenle, olmayanda bulur bazen ama yürümez ne yapar eder kaybeder o kişiyi, sonuç gene değişmez kısaca. erkek gibi kadında erkeğini sahiplenip yanında durmalıdır. tencere kapaktır bu işler, gerisi hayalden öteye geçmez.
  -1 ... iremim
 6. 6.
  onlarca övgüyle ve dogmayla beslenmemesi gereken erkek, biz zaten buna aşık erkek diyoruz. oldu.
  3 -1 ... mojorisin
 7. 7.
  sevmek herşeye yeter şiarıyla yaşamış, bu fikri özümsemiş erkektir.
  1 ... gogocu
 8. 8.
  kadınının "erkeği" olan erkektir.
  2 -1 ... gore gori chapa tipa rota hey
 9. 9.
  yoktur öyle bir erkek,genel olaraklar erkeklerin sahiplenme duygusunun fazla olduğu düşüncesi olsa da bu giderek azalmaktadır.
  1 -1 ... sayeste
 10. 10.
  gerçekten seven erkektir, doğrusuyla yanlışıyla sever, kıskanır. gözünden sakınır.
  2 ... dibi dibi rek