1. 1.
  genellikle ilişkinin ilk günlerinde ve mutlaka gece geç saatte ararlar. aklı sıra erkeği denemektedir. ilk defa böyle arandığımda uykudan uyanmıştım. sonraki aranmalarımda da hiç yadırgamadım, nasıl olsa yapacak diye bekledim desem yalan olmaz. kızlar genellikle bu telefon açıldıktan sonra erkeğin konuşmasını beklerler, sonra aniden kapatırlar. eğer böyle aranırsanız hiç ses çıkarmadan bekleyin, bekleyin, bekleyin. telefonun ucundaki sabırsızlıklarını hissedin*
  -1 ... zenginuyak
 2. 2.
  Telefonunuzu gizli aramalara kapatıp bunları dert etmeyebilirsiniz.
  ... eskilerdenesra
 3. 1.
  seven kızdan korkulur.
  ... monk of monkmountain
 4. 2.
  Pek anlamadığım kızdır ama eski sevgiliyse sesini özlediğinden olabilir.

  Benim bir arkadaşım eski sevgilisini arada gizliden arıyor ama kız hiç konuşmadan dakikalarca konuştukları oluyor. Çocuk bir şeyler anlatıyor(çenesi düşük bir tip), bir şey sorduğunda kız cevap vermek için telefona tıklıyor. Lol tıklama kodları oluşturdular!
  ... tear of the moon
 5. 3.
  sevmek ile güvenmenin çok farklı şeyler olduğunun ispatı olan eylemdir. herkes seni seviyorum der ama bazen sen ne yaparsan yap sana güvenmez. eğer bu güvensizliği sen vermişsen senin, sen o güveni verdiğin halde o sana güvenmemeyi seçiyorsa onun yolu açık olsun. bazı şeyleri zorlamanın manası olmuyor..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson