bugün

Size değer verdiğini gösterir.

Listemde, telefonumda kimse engelli değil. Kimse o kadar değerli değil.
derin anlamlar taşır.
görsel
görsel
Üzer. Bir şekilde şundan emin olmak gerekiyor. Engelledi mi yoksa numaranızı mı sildi? Numara silince fotoğraf gittiği içünler engellendiğinizi düşünüp karşılık olarak engelliyorsunuz. Çok ani verilmiş bir karar gibi geliyor bana bu.

Oysa belki karşı taraf size o kadar çok sinirlenmiştir ki kırıp gücendirmemek için böyle bir önlem almıştır, biraz nefes almak için kaçmıştır. Olabilir. Emin olmadan kendinizi üzmeyin ve öfkelenmeyin bence. Evet.
Üzer, ama anlamsızdır. haksız olduğu için siz o kişiye bir şekilde müdahale ettiğiniz zaman hayatında kurmaya çalıştığı şeylerin bozulmasından korkar. yani sizi aslında umursuyordur.

engeli kaldırsa bile yazılmaması, o yazsa bile engellemeden sadece görüldü yapılması tavsiye edilir.
Yaşamadığım durumdur.
Sizi yükten kurtarır. Sevgi yüktür.
Korkak olablir mi?
bir bok yediğinize delalet eder.
gidene bye bye gelene hay hay be abi. devam.
ben de tattım bu duyguyu.
sikimde değil.
benimle olmak isteyen benimledir.

benimle olmak isdeyen qıslar eqlesin.
Tam intihar ederken engelliyorsa minnettarım gendüsüne ama tam gole giderken engelliyorsa tuh Allah belağsını la, bastım engeli.
Yavaş yavaş sevmemenize neden olur.
Kasmaya gerek yok sizde onu engelleyin yaranılmaz bu insanoğluna.
Onu sevip değer verdiğin için kendinden özür dilemelisin.
(bkz: döverim)
Göz görmeyince gönül katlanır mantığıdır.
bir kez basima geldi.
hazmetmesi biraz zaman aldi tabi ama insan her şeye alisiyor. evet.
Bir kez oldu mail attım. Sanırım o da engellendi.
köpek ruhludur. zira köpek dövüldüğü yeri severmiş. siz hak etmeyen insana çok değer verirseniz tepenize çıkar. sonra siz kendisini çıkarttığınız zirveden aşağıya saldığınız zaman layık olduğu yere düştüğünde canı fena yanar. o can acısının hırsını da böyle çıkarır.
Geçmişinden çıkaramacağı birini geleceğine sokmamaya çalışmanın en çaresiz halidir.
zor duruma sokar dümür eder ne yapacağını bilemezsin eğer istersen engele rağmen bir şekilde ulaşırsın sanaldan engelleyerek kurtulamaz ama dersin ki boşver be sen değer verdin önemsedin o insanı sonuç senle iletişimi kesmek istedi aldırma gönül aldırma.
istenmeyen kılın kesilmesi.
Sevdiğim değil de nefret dahi etmeye değer görmediğim ve bana borcu olan birinden borcumu istediğimde yaptığı eylem. Fitil fitil burnundan gelir inşallah pislik seni.
benim gibi bir manyaksanız engellenirsiniz sürekli.
Engellenmek değil de geçen acayip net ve keskin bir şekilde reddedildim. Ömrümde ilk defa olmasa da ilk defa bu kadar hunharca keskin bir şekilde reddedildim amk. ne kadar zormuş 3 gündür yeni kendime geldim . Bi de ben diyodum biraz daha görüşür kibarca tekmeyi basarım demeye kalmadan pıçak gibi kesti attı belki de hissetti ama benim fikrim kızın yedek kulubesi tıkabasa dolu onları geçemedim...
güncel Önemli Başlıklar