1. 1.
  bursa setbaşında bulunan, arka arkaya gelen intihar eylemlerinden sonra parmaklıkları belediye tarafından maviye boyanmış köprü.
  2 ... koko
 2. 2.
  bursada yaşayan hemen hemen herkes tarafından yapılan 'at kendini setbaşı köprüsünden' gibi iğrenç bir espiriye alet olan yapı...**
  1 -1 ... phyxius
 3. 3.
  Şimdiki parmaklıkları değişen(siyah oldu) ve oldukça harika olan köprüdür.Üzerinde lambalar bulunuyor.Bu lambaların kıran şehir itlerinin de ibreti alem için ellerinin kırılması en büyük dileğimizdir.Eğer kıran şahısları görürsem bizzat yeni dekora has olan sivri parmakalıklarla şahsın kafasını şiddetli bir şekilde yanyana getireceğim.
  1 ... italiano
 4. 4.
  Yeni siyah parmaklıklarının süper yakıştığı,Labello ve Yener'den süper görünen köprü.
  ... commodore64
 5. 5.
  kuzeydoğu ucunda Şehir Kütüphanesi, kuzeybatı ucunda Prestij Sinemaları, guneydoğu ucunda Mado - Mahfel Çay Bahçesi, güneybatı ucunda ise set pub bulunan tarihi köprü.
  ... sulh
 6. 6.
  şehir içinde harika bir manzara sunan köprüdür.
  1 -1 ... birdy
 7. 7.
  bursa' da aşık olunabilecek bir yerdir. gökdere vadisinin güzelliği ve orada yürümenin zevki başkadır.
  1 ... silte
 8. 8.
  yıllar önce altından geçen nehir artık gürleyerek akmasa da, trafiğin gürültüsüne rağmen nefis bir seyir zevki sunan köprü.
  ... legend of the stranger
 9. 9.
  (bkz: setbaşı köprüsünden atlayıp iznik gölüne yüzmek)
  ... cicix
 10. 10.
  geceleri insanı ürperten bir manzaraya sahip ve kıyısında köşesinde tinercilere rastlayabileceğiniz, gündüzleri ise dağların eteklerinden bursa nın ovasına doğru kıvranan eşsiz güzellik ve çevre düzenlemesiyle karşılaşabileceğiniz bir yerdir.
  ... haalaluya