bugün

La olum,ne got admsız lo. *

hem,diyonuz ki ikisi aynı kişidir, hem,de diyonuz ki bozacının şahidi şıracı, bunlar hep böyle ikiside alkolik, cart curt...

şimdi tek adam mıyız biz hepimiz, yoksa ayrı ayrı alkolikler miyiz? Biz mi şizofreniz yoksa sizin beşinizi birleştirsek Bi adam etmeSiniz de adam olaranlara bakıp eğlenirsiniz. *

o değil şurua rakı şarap içiyorsam sana ne şeklinde bir klişe ile bol kahkahalı bir entry döşemek isterdim,amma çalışıyorum, çok işim var, telefondan entry,girmek sizin,o küçücük beyinlerinize laf sokmaktan daha zor, ayrıca kım olduğu, ne olduğu, ne zaman sözlüğe geldiği, kimsenin nereden tanıdığı bile belli olmayan bir ibnenin peşine daha faLa düşesim,yok. Ulan adam,kaçıncı nesil, onu savunan fake dediğiniz adam kaçıncı nesil, sizler kaçıncı nesilsiniz nesline sıktuklarım sizi. * Fake diye bok atmadan önce, herkes sözlükte kendi rüştünü Bi ispatlasın, bu fake dediğiniz adamları kime sorsanız size gösterirler çalıştıkları yere kadar bilirler, siz kimsiniz beyler??
başörtülülere kaltak diyerek kemalistler neden sevilmez sorusunun cevabi olmustur.
fake değilim oijinalim bu kadar berbat demek istiyor.
eccük de şu hesaptan gireyim de amına çaktıklarım feyk hesaplarımın farkına varmasın.

öncelikle benim türbanlı arkadaşlarım da var.

(img:#140950) emine, elif bir de şükran abla.

şaka lan şaka. sokayım türbanına. 1 metreye 1 metre beze tapanlara da sokayım. bir islam var, her cemaatin her tarikatın ayrı türban bağlama şekli var. onlara da ayrıca sokayım. kendi aralarında düşman olan müslüman mı olur amk? sonrasında da, kafalarına bağladıkları bir metreye bir metre bezi sermaye yapıp, öğrenci avına, para avına çıkanların da ta amına koyayım. kendi kuyruğuna basılmadan bavul açmayan efendinize de koyayım.

kendi topraklarında köle yapılmış vatandaşların haklarını aramaktan aciz şükürcü orospu çocuklarının teee suriye' deki, filipinler' deki bir çarelere yardım ediyoz yalanlarına da sokayım. büyük ortadoğu projesi planını göremeden kaltak rabia' nin peşine takılanlarına sokayım.

en son da mizah haberi diyene de şu videoyu sokayım.

http://video.uludagsozluk...saldıran-apocular-102402/
(#22264549)

ayıp ediyon babam. şimdi sen kırk yıllık sosyal demokrata cemaatçi mi diyon ballim.

bi solcu narası at da bilelim kim ak kim kara.
SikÇa kullandigim bahane.
başlıklarımın altından ayrılmasın yazarı. entryleriyle otantik havalar katıyor eserlerime*.
(#22360382)

adeta fışkıran, çevreye ışık saçan zekamı kıskanmış yazar. kenafir gözlü. *
sözlüğe kalite katan kalemlerden birisi. yazılarını zevkle okuyorum.
bazen sadece orospu çocukluğu yapıyorum demektir bazende duymamıştır gerçekten.
(#22619311) tebessüm ettirdi.
yalanın daniskası.
entryleriyle beni benden alan über kullanıcı. severek okuyoruz.
Mantıklı entryleri ile takip edilen yazardır.
adana'dan sevgili bulasıca. kutlu olsun sevgililer günün.
Gelen aramaları açmadığım zaman, en çok kullandığım yalandır.
biz çok gülüyoruz ama.

senin ağzın bal yesin ortaaam, ne güzel de özetlemişsin.

sikişirken sevgilisi tarafından emiklenmek sureti ile orası bırası moraran bu karının yalanı ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi...
harbi güldürmüştür. eline sağlık.
(#22902825)
bayıldım.
O telefon sesliye alınacak!!
(#23286219)

çok hırslı bir yazar. bir başlığım yoktur ki, altına entry girip hörüldemesin. aferin.