1. ?.
  ilkokulda eline cakmak tutusturulup sarki soyletmek suretiyle ogretmen * tarafindan yanlis yonlendirilmis kader kurbanlaridir efenim bunlar. direk yargilanmadan once * cocukluklarina inilmelidir, analiz edilmelidir, yaziktir, gunahtir.
  1 ... dramtatatam
 2. ?.
  bunların sesleri böyle beton zeminde dişlerinizi sürttürme kaydıyla kıvılcımın yanısıra gelecek olan ses e benzer (bkz: american history x) ...
  ipincedir , sinir kaldırıcıdır ..
  vaktinde buna yalaklanan bir erkek kardeşimiz , veya samimiyetini körüklemek isteyen bir bayan kardeşimiz 'seçiiil,sesin çok güzeeel' demiştir.o günden beri intro girdiği anda şarkıyı söylemeye başlar seçil ..
  1 ... postsinaptik golge
 3. ?.
  (bkz: seray sever)
  1 ... trinfr
 4. ?.
  dışarıdan duyduğumuz sesin bu model kızımız için içeriden yol bularak farklı algılanması ile açıklanabilecek olayın maduru. kızın güzel olması bir çok erkek için de sesin güzel duyulmasına yol açar. bu kişiler de "model kızın sesini güzel zanneden erkek tipi" altında incelenebilir.
  1 ... captain black
 5. ?.
  böyle en huzurlu anınız vardır ya hani,hah işte tam o anda sahneye bu sesi düdüklenesice hatunlar çıkar.yiiiiieeee nıaaaa diye şarkıları çığırttıktan sonra sizde ne huzur nede kafa bırakırlar.bunlar yalnızda değildir,yanlarında bir gitarist arkadaş mevcut olup her yerde kendilerini eğlendirebilecek potansiyel vardır.lanet şeylerdir. uzak durulasıdır,bulaşılmayasıdır,görünce kovalanası ya da kaçılasıdır..
  2 ... isibilenisegitmeyen
 6. ?.
  Bunlar zaman zaman bağırarak şarkı soyler ve kafanızı s*ker. Boyle birde bi havalara girer kafasını bi sağa bi solo sallar yavaşca. Lanet edersin hayata, müziğe.*
  1 ... hendrix
 7. ?.
  aslında ünlü biridir ama toplum henüz bunun farkında değildir.
  1 ... registerlater
 8. ?.
  (bkz: sesini güzel zanneden erkek modeli)
  ... internettin
 9. ?.
  (bkz: sesini güzel zanneden eşek modeli)
  ... internettin
 10. ?.
  bütün kızlardır da denilebilir. hangisine biraz gaz verirseniz hemen karga gibi bağırmaya başlar.
  1 -2 ... sesli