bugün

Bu ses bu adamdan mı çıkıyor kişisidir.
Yine benden bahsedildiği durumdur.
hatunu kafeslemede çok büyük faydasını gördüğümü itiraf etmeliyim. seste olmasa yanmıştık. ses var görüntü yok.
saçma ve basit şeylere anlam yüklüyorsanız vardır. yoksa tek başına sesi için bir erkeğe tav olacak kızın aklından şüphe ederim. acı ama gerçek.

edit: saçma ve basit yazacakken "ve" unutulmuştur. biraz sakin halime hanım. üzerinize alınacak bir hararete luzüm yok.
Kendimden biliyorum; öyle pek bi bok olduğu yok beyler. Kalın ses tonu, yıllarca muhabirlik yapmış olmanın verdiği diksiyon vs vs.

Tamam övüyorlar, beğeniyorlar falan ama bi sorsanız ne kadar ekmeğini yedin? Diye, cevap veremem yani.
bende kadınların ortalıkta onca yakışıklı erkeği bırakıp maçolarla dolaştığını sayenizde yeni çözdüm. Hele bir şu teybe ses ver abi. Ülkemiz insanı kavgada bile çok bağıran tipten korkar. Malesef yüksek sesle konuşmak, başkalarını rahatsız etmek bizim toplumumuzda özgüven ve güç gösterisi olarak kabul görmektedir.ilkel bir anlayış tarzıdır.Bayanların bilinçaltında da böyle bir algı yerleşmiştir. Halbuki ses olayı sadece buz dağının görünen yüzüdür.insanların iç yapısını yeteneklerini sesiyle çözemezsiniz.
Tek erkek değil kızlar içinde geçerli olan birşeydir.allahın insanlara bahşettiği en güzel hediyelerden biridir.
Cinsiyet her ne olursa olsun tok bir ses, güzel bir diksiyon, içten bir gülümseme insanı bir adım öne taşıyor.
Ses tonu güzel olan insanlar çekicidir. Ses, koku ve bakış fiziksel olarak bana en çekici gelen özelliklerdir. Ses tonu çok farkediyor bence. Bazıları ne söylese şiir gibi çıkıyor kelimeler. Şiir gibi kadınlar için demişti bir arkadaş, çekiciydi evet.
gerçekten var olan çekiciliktir. fakat şarkı, türkü söylemesindense normal diyaloglar kursun daha makbul oluyor şahsen. konuştuğun şeyin manası artıyor. mis.
kafanızdan geçen hikayelerin, onun sesiyle canlanmasını isteyebilirsiniz. otursa güzel bir şiir mırıldansa, türkü söylese hatta.
güzel kızlarım, Allah gönlünüze göre versin.
ses teli nakli mı daha ucuz yüz nakli mi lan, en azından birinden kurtaralım.
çocuklar duymasın hüseyin.
var öyle bir çekicilik.
Super fm de gönül dostu füsun vardı zamanında. Ne ses vardı kızda. Bu gün sakaryaya geldi dediler. Gittim bu kadar mi alakasız olur * velhasıl ses çekicidir ama görüntüyü görene kadar.
kaybettiğim bir başka çekiciliktir. ulan bir tanesinde bari "hah, aha işte! benim bu la!" diyebileyim...
sahip olduğum çekiciliktir. ama maalesef sesimi duyan bir cinsi latif yoktur.
arkadaşımın yazlığına gitmiştik. yazlıktan arkadaşı, arkadaşının ablası ve onun arkadaşı oturmuş birşeyler hakkında konuşuyorduk. Ben de konunun hararetiyle devamında birşeylerden bahsederken ablanın gözlerini bana diktiğini farkettim. yanlış bir şey söyledim sandım ve "bir şey mi oldu?" diye sordum. karşılığında şöyle bir yanıt aldım "ses tonun çok güzel."

20 civarındaydım, abla benden 2-3 yaş büyük, hoş bulduğum bir kızdı. tabii yetiştirilme tarzı olarak büyüğe saygı çerçevesinde yetişmiş ve ortamdaki arkadaşın ablasına dolaylı yoldan bile olsa hallenmiş olmamak adına teşekkür edip susuverdim.

tabii malkral a bu yakışır, boşuna kral olmadım malum ama hikayenin devamı var. abla yıllar sonra kardeşinin kankasıyla evlendi. kanka dediğim vatandaş benimle yaşıttı. Ha, o dönemde evlilik düşündüğümden değil ama mallık illetinin ne fırsat olabilecek yerlerden insanı döndürdüğüne örnek olsun. sonra ben niye bu kadar şanssızım, kızlardan yana kısmetim kapalı gibi düşüncelere giren genç kardeşlerim bunları okuyabilir. hiçbiri değil canım, mallık tandır o mallık tan. hakkını vermişseniz krallıkta makamı kaparsınız ona göre *
sözlükte hiç sevmezler sesimi bir kaç kişi de aşık.

Bu nasıl bir ikilem.

(ses:#4333)
" lanet olası federaller " diyen amerikan dublajı gibi.
(bkz: tuncel kurtiz)
Sesten başka da bir şey yok zaten sen ötede avlan bence. Akşam akşam kafa karıştırma.
ses tonunda tavan yapmış birini tanıdıktan sonra hepsi yavan gelir. bu konuda en iddialı erkek villi valo dur ve yanında o bile yavandır.
Lisede tanıştığım bir arkadaştır. Hayatımda onunki kadar şiir okumaya yatkın bir ses duymadım. Allah konuşsun diye yaratmış cinsinden. Tanınmış kişilerden örnek vermem gerekirse haluk bilginer derim.
Hayran olduğum çekiciliktir.
Bir insanın dış görünüşü yetersizse bile, ses tonu ve diksiyonuyla diğer insanları hayran bırakabilir.

Bu yüzden sözlükte yazan değerli erkekleri, ses kaydı yapmaya davet ediyorum.