1. .
  eve geç gelinmiştir,baba evde sopayla bekliyordur ya da tamamen halis niyetle insanları rahatsız etmemek amacıyla gerçekleştirilen kameraya kaydedilesi hareketlerler,hareketsizlikler silsilesidir..

  parmak uçlarında yürünerek akrobatlara taş çıkartacak hareketler yapılır,mutlaka çıtt!! edecek bir şeyin üstüne basılır ve o çıtt!! dan sonra acaba biri uyandı mı diye birkaç saniye ev dinlenilir..aslında her hareketin ardından bir bekleme acaba bu hareketim birini uyandırdı mı diye pusma süresi vardır..bir de ev karalıksa ki muhtemelen vakit geç ev de karanlıktır bu hareketler karanlıkta yapılamaya çalışılır..alternetif çin işkencesi yöntemlerinden biri olmaya aday bir durumdur..

  nefeslerini bile kontrol eder insan ağzına doldurduğu havayı vermekten çekinir..korkar..yaş ilerledikçe (bkz: ne günlerdi o günler) sözünün yapıştırıldığı durumlardan biri haline gelir bu insanın çilesi..
  1 ... rasko
 2. .
  teravihte vitir namazını kılarken herkes ellerini kaldırdıgında rukuya giden arkadaşının yaptıgı mallığa gülüp namazı bozmamak için girilen durum
  1 ... powerofaith
 3. .
  su anda icinde bulundugum durumdur. odamda uyuyan misafiri uyandirmamak icin klavye sesi cikmasin diye kasim kasim kasmaktayimdir cunku.
  1 ... painkiller