bugün

(#13691599)
cümle kurmayı beceremeyen birisinin etrafa akıl vermeye çalışması durumu. Alışıldık çocuk davranışları.
severek takip ettiğim, güzel ve yaran tespitlerde bulunan yazar.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
serzenişlerine yürekten katıldığım (bkz: #8312832), beşiktaşlı*,şair ve tarçın kokulu yazar.** yedinci nesil olduğu için hoş bulduk.
annamm! girmeyeli çikita muz olmuşum artık dadımdam yinmem.
(bkz: #9785444)

sakin ol koç diyorum buradan kendisine. biraz asabi, biraz da kabadayı havası var bunda. fazla havalanmasın yerim ben onu kıtır kıtır. öyle yani.
açılan troll başlıklardan değilde , verdiğim capslerden rahatsız olan istatik sever yazar .

(#9441322)
(#9272622)

yazar dersek gerçek yazarlara haksızlık olur. okuyorum. okuyorum. bir daha okuyorum. kalite yok. edebi yetenek desen yok. edep desen? o da yok.

ya yaşı 14 ya da zeka yaşı 14 olan yazarımsı.

edit: yazarımız çok kızmış. özel mesajıyla kalitesini belli eden bir özel mesaj göndermiş. kızma gülüm hatrına yalan da söyleriz ne olacak.

çok kaliteli yazar. sözlüğün en bi yazarı. ondan büyük yazar yok bu dünyada. sözlükteki entrylerini toplasak nobel edebiyat ödülü alır.
darbe olursa büyük ihtimalle benimle birlikte olmasa da işkence görmesi muhtemel yazar. büyük ihtimal farklı odalarda oluruz, ben liberalim o faşist nede olsa.

yeni türkiye düzeninde faşistlere yer olmadığı için ya sevmesi gerekir liberalizmi yada kendine yeni bir diyar bulması. *
at gözlügünü çıkartıp yazılanları daha iyi algılaması gereken yazar. seviyeli falan da degildir. taşşak geçersine yorum yapmak ya da ukala uyarı tarzında bilgi vermek seviyesizliktir.
entry altında kalmamak için keitanın gol sevinci gibi davranan yazardır. bilmeyenler için keita 3-5 takla atar.

üniversitelerin besicilik yanında et balık kurumunun yaptığı et ihalesine neden girdiğini anlamamızı sağlamıştır.
ergen olduğu anlaşılınca köpüren yazar. ha bu arada ergenlik yaşta değil başta olan birşey. 23 yaşında olmak ergenlikten kurtulmak anlamına gelmiyor. ağzından düşürmediğin o küfürler senin yaşının hala 15'lerde kaldığının ispatı. küfür etmeden önce düşünmeyi öğrenmek lazım. herkes küfreder ama kimilerinde cem yılmaz'daki gibi durur ve gülersin. kimilerin de ise bildiğin filiz sevişelim mi gibi durur o zaman da iğrenirsin.

(bkz: ergen detected)
(bkz: yavaş gel şampiyon)
(bkz: hele bir otur da soluklan)
küfür etmeyi marifet zanneden yazar. sözcüklerinin zehirliği bu olsa gerek yoksa bilgi sıfır.
acı vermek için silahı değil sözcükleri zehir gibi, bağırta bağırta adrese teslim, çılgın bir boomerang misali fırlatan yazarmış kendisi.
(#8404806) tetiği çektiğinde acıyı kendi kıçında hissedeceğini bilmeyen yazardır.
1000. entariyi kendi başlığına yazma geleneğini bozmamış yazardır.

iki cam arasında kalmış ve bedeni sağlam, ruhu zatüre olmuş yazardır.
denize düşmüşte yılana bile eyvallahı olandır,
o kadar serzenişlenmiştir ki güneşi tükürüğe boğmaya kalkışandır,
arayıpta her seferinde belaya müptela kalandır.

''ya siyah ya beyazdır'' dese de ne siyah ne de beyaz olabilendir.
isteyendir, başarabileceği kadarına kasmayan,
zorlayandır, başaramayacağını bile bile ladese kananından,
sevendir, ana kapılıp yaşayanından,
üzülendir, doğru anı bulup bokunu çıkaranından...

böyledir işte hayatı iki kelam sözlük satırı,
bir paket sigaradan zevk alan,
eski bir gitar, iki notadır onu bu dünyaya uzak tutan...
seviyeli tartışmalara açık olan, ortak paydayı bulabileceğiniz münasebette bulunmaktan memnun olduğum yazar.
(#8056909) koparan yazardır. geçmiş olsun yazarıdır.
1 haftayı, siyasi içerikli bi entryden dolayı, sırf moderatörün siyasi görüşüne ters diye ve ağırına gitti diye çaylak geçiren ve yazar olduktan sonra sol framede kopan intihar eylemlerine mal olmuş vaziyette bakan yazardır. ayıptır, insan olun lan azcık.
seviyeli dost, şu sıralar pek bi' şaşırmış sözlük yazarı. *
kendisine vega'dan geliyor dediğimiz yazardır.

(bkz: serzenişte)
add de doldurulup sözlüğe salınan güruh...

(bkz: darbe yapılmamasını çağdaşlık zanneden güruh/#7905043)
çay var mı çay.
7. nesil yazar.
(#7729620) kırk yılık cem yılmaz espirisini kendi entry'si sanan garip bir organizma.
yeni bir hicivci yazar. hoş gelmiş falan fıstık işte.*