bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    telefonumuzda operatör hizmetleri sağlayan (turkcell, vodafone, avea vs) bayan operatörle, bir şekilde samimiyeti ilerletip, duygusal ilişki kurmuş erkektir. günümüzde böyle erkekler var mıdır çok merak ediyorum. sizi arayıp o güzel sesiyle ikna etmeye çalışan o kızı ayarlamak zor olsa gerek.
    ... biliqnamyturqan
  2. 2.
    Operatör kıza binlerce kez asılmış yapılmış bu numarayı deneyip tavlayabilen varsa helal olsun demek gerek.
    ... tk7100
  3. 3.
    ya kız bıyıklı çıkarsa sorusunu insanın aklına getiren olaydır.
    ... milyoner
  4. 4.
    Şehir efsanesidir.
    14 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  5. 5.
    Tarih 24 haziran 2017. Saat 20:50 sularında şahsım turkcell operatörünü bilgi almak için aradı. Bir süre konuşuldu, internet kullanımı tartışıldı ve şakalaşıldı en sonunda isimler öğrenildi, kısa bir sessizlik oldu. Ardından " e o halde görüşürüz .-):) hanım, umarım görüşürüz" dendi ve karşılığında sessizlik alındı. O anda, telefonu kulağımdan çektiğim vakit bir ses duydum geri yaklaştırdım telefonu kulağıma. Gayet sakin bir şekilde " ... bey bir dakika, eğer herhangi bir şey lazım olursa ****** numaraya mesaj atabilirsiniz. iyi akşamlar." Dedi ve kapattı. Ardından numarayı whatsapptan ekleyip kimdir nedir diye baktım. Güzel bir bayandı, bu yüzden hemen bir mesaj bıraktım ben olduğuma dair.

Güzeldi yahu, götüm kalkmıştı bayağı.
    2 -2 ... herteldenyazar
kapat