1. 1.
  fenerbahçe'nin futbolcusudur**. defans oyuncularının genellikle kalaslardan seçilmesi normaldir. ancak servet extrem bir durum oluşturmaktadır. kendisi en son fb-milan maçında shevchenko'nun ardında sürünürken görülmüştür. defans oyuncularının daima forvetlerden bir adım önde olması gerekirken servet resmen shevchenko'nun tozunu yutmuştur.
  durumu açıklamak için aşağıdaki adres yararlı olabilir:
  http://www.webturkiyeport...-shevchenkoyu-ariyor.html
  7 -5 ... denizci cakabey
 2. 2.
  eski göztepe futbolcusu.
  3 -2 ... panstar
 3. 3.
  shevchenko'yu en iyi marke eden defans oyuncusu.
  17 -4 ... robert langdon
 4. 4.
  dünya da nesta dan sonra en iyi defans oyuncusu.
  8 -12 ... worldlike
 5. 5.
  asist krallıgında zirveyi zorlayan defansif oyuncu.
  4 -1 ... ümit
 6. 6.
  anadolu kulüplerinin pohpohlayarak büyük kulüplere büyük paralarla kakaladığı futbolculardan yalnızca biri. yanlış transfer politikalarıyla böyle futbolcuların önemli kulüplerde futbol oynamasını kabul ettik diyelim, milli takıma kadar nasıl yükselirler, aklım hafsalım almıyor.
  3 -5 ... don kişot
 7. 7.
  milan maçından sonra yeniden manisa maçında sahneye çıkmış ve başlığının altındaki entrylerin kronolojisine bakıldığında, her maçından sonra entry sayısının artmasına sebep olacak futbolcudur. tezimde ısrarlıyım (#88484). hatta manisa maçındaki halleri için de bir fotoğraf albümü hazırlanabilir. rüştü ile beraber yedikleri bir gol var ki, ayağını uzatıyor top da yavaş yavaş yanından geçiyor. bu adam fenerbahce'de nasıl oynuyor anlamak mümkün değil.
  1 -1 ... denizci cakabey
 8. 8.
  sümük silmekten maça konsantre olamadığını düşündüğüm futbolcu
  14 ... armi
 9. 9.
  şansını başka alanlarda denemesini istediğim futbolcu.arkadaş resim çiz, ne bileyim emlak işine gir.illa spor yapacam diyosan git pinpon oyna, fiziğin de müsait sen en iyisi güreş demek istediğim futbolcu.
  4 -1 ... kemalettin şentürk
 10. 10.
  shevchenko'ya olan samimiyetiyle tanınan, fenerbahce'nin ve milli takımın vazgeçilmez oyuncusu.
  ... salca
 11. servet çetin Başlığındaki Önemli Entry'ler