1. ?.
  iğrenç bi hadisedir.aslında normal bir durumdur ama bi ara lig tv kameramanlarının sürekli onu sümük atarken çekmesi dikkat çekmiştir ve son cevabı 90 dakikada hıncal uluç, durumu eleştirerek vermiştir.
  3 ... armi
 2. ?.
  servet çetin'in sümük attığı yere yüzüstü kapaklandığı için yüzüne sümük bulaşan futbolcunun tepkisini merak ettirten eylem...
  1 ... ferrole
 3. 1.
  yemek yerken maç izlenmemesi gerektiğini kanıtlayan bir hadise.

  -bak çocuğum sen sen ol istersen yemek yerken konuş ama maç izleme
  -peki anne
  ... andromedian
 4. 2.
  bu yeti sadece futbolcularda var heralde? çünkü birçok sporcumuzu bu eylemi gerçekleştirirken gördüğüm halde berberlerden, bakkallardan ya da sahil güvenlik ekiplerinden beklenen bir davranış değildir. herhalde futbolun yüklediği bir sorumluluk ya da tecrübenin getirdiği bir kabiliyet.
  ... geçmişi olmayan yazar
 5. 3.
  (bkz: hanzo)
  ... hakande84
 6. 4.
  (bkz: balgam makinası servet)
  ... shyer
 7. 5.
  bütün hafta biriktirdiği sümükleri sahaya kustugunu düşünmeme sebep olan eylem
  1 ... city walk
 8. 6.
  servet çetin in yapabildigi tek sey.
  bu eylem sayesinde rakip oyuncularin ayaklarinin kaymasina neden oluyor ve topu gelisi guzel ileriye vurarak sahanin diger yerlerine ayni eylemi uygulamak uzere yoluna devam ediyor.
  "sahada basmadigi yer kalmadi" tabiri artik "sahada sumuk birakmadigi yer kalmadi" olarak servet cetin sayesinde degisti.
  1 ... vincent vega
 9. 7.
  (bkz: kaleciler için tehlikeli olan zeminler)
  ... i dont need that shit
 10. 8.
  kendisinin solunum yollarindaki rahatsizligindan kaynaklanan bir durumdur. kendisi bir soylesi esnasinda dinlenebilirse, konusma sesinden de bu rahatsizlik anlasilabilir. asiri efor sarfedildiginde solunum yollarinin daha fazla calismasi gerekir. eger bu yollarda rahatsizlik da mevcut ise yapilabilecek tek sey budur. * *
  2 ... olur be