bugün

akşam akşam ödümü koparan reklamdır. daha çok bir yaratığın acı dolu çığlıklarla annesini çağırdığı izlenimine kapıldım.

he ayrıca;
(bkz: diken mi battı)
(bkz: anladın sen onu)
şeyine birşey sokmuş gibi bağırdığı sevimsiz reklam.
özellikle sertab erener'in vooooblarken ağzının aldığı şekle dikkat edilmesi gereken reklamdır. o nasıl bir ifadedir, nasıl bir felakettir. allah beterinden saklasın.
güzel reklamdır. Sertap Erener in operacı olduğunun ispatıdır.
Tabi anlayana. Diyafram nedir bilir misin?
sertab erener'in kirpiklerinden gözlerimi alamadığım reklam.
o nasıl kirpik öyle be? çok yeni bir model herhalde.
kötü reklamdır. darbuka-tef ile opera olmadığı için kendisinin operacı olduğunu anlayamadığımız reklamdır.
tabi anlayana. kedinin kuyruğuna basınca ne olur bilir misin?
sertab erener'in, imajı hiç hoş olmamış olsada sesiyle ' çuval giysemde prensesim ben!' dediği reklam.
(bkz: yenir ki bu)
kanalı değiştirmek için yana yana kumanda aratan reklamdır. hayır madem bağıra bağıra "vob" dedirteceksin neden yüzünü çok yakın çekiyorsun?! milletin iyice aklında kalsın, ölene kadar o ses ve görüntüyü unutmasınlar diye mi?
2009 senesine damgasını vurmuş en berbat reklamdır.
sertab erener'e yakışmayan, hayranları tarafından hayal kırıklığı yaratan reklamsıdır.
izlerken gerçekten ama gerçekten sıkıldığım bir reklamdır kendileri. Sertab erener'e karşı bişey hissetmiyorum. yorum yapmıcam. ama gerçekten çok ama çok kötü çıkmış. Ayrıca o şapka da neyin nesi ?
bir dönemin dew motor yağları reklamını bile antipatiklikte geride bırakmıştır.
sertab erener'in sesinin her tonunu duyduğumuz reklam. ve evde sakın denemeyin. ben denedim, küçük kuzenimi odadan kaçırdım. yazık, daha 1 yaşındaydı.
sertab'ın faranelli'ye özenip sesini bir türlü tutturamadığı ve o iğrenç taşlı şapkanın altından at gibi olan suratının ortaya çıktığı kötü reklamdır.
boyacı çırağına benzemiş sertabın yandım allah nidaları attığı garip reklamdır. böyle güzelim bir sesin kullanılmaması gereken yegane platformdur.
Reklam içeriği ile markanın uymadığı,sadece sertap eren'in çığlığından ibaret olan reklam .
sessiz izleyince çok komik olan reklam. * *
televizyonun önüne bardak koyduğunuz takdirde kırabilen reklam.
(bkz: yapılırmı lan bu millete)
kirpikleri ve eğız seklı beni dehşete düşürmüştür sapkasıda renk katmıstır, gayet dandik bir reklam olmuştur fakat sese diyecek laf yoktur süper.
çirkeflik dolu çığlıkların kırmızı şapkayla birleştiği reklam.
(bkz: facial)
albümündeki yorumu ile reklamdaki yorumunun alakası yok.
edit:) birde madem sevmiyor, madem yaptığı işin ardında duramıyor, reklamı ben mi çektim diyor, oynamasın. o parayıda almayıversin.nesi eksilir.
sertab'ın dudaklarıyla tahrik ettiği reklam. dikkatli bakın o dudaklara.
sertab erener'in gözlerinin ödümü patlattığı reklamdır.