bugün

En güzel zamanlarında serseri erkekler ile heyecanlar yaşayıp, evlilik zamanı geldiğinde, efendi ve aile babası olacak bir erkek bulup yuva kurma durumudur.
Zaten serseri erkekler ile yaşadığı deneyimlerden sonra efendi erkeği şıp diye kendine bağlar kızımız.
efendi erkek dediğimiz de aslında bir zamanların serserisidir ve kolay lokma olmayacaktır. kızımız giderken erkeğimiz tur bindirmiş, ununu elemiş eleğini asmıştır. artık sevginin de anlamını yitirdiği bu dünyada böyle boş şeylere de karnı toktur.

kişi kendinden bilir işi.

kızımız da bulursa salağın birini pektabi evlenebilir. fakat sütü sıcak içmemiş, gezmemiş görmemiş ve eğlenmemiş bir erkeği daha cazip bulan hanım kızımızın büyük bir yanılgıda olduğunu anlaması fazla zaman almayacaktır. zira bir bara oturup da 2 duble bir şey içmemiş, ev-okul, ev-iş yapan erkeğimiz parayı bulduğunda(ya da sadece maaşını aldığı gün bile) olur da gece alemlerini, özellikle de ankara pavyon gecelerini keşfedince götü başı dağıtma süreci için start verilmiş olur. pavyondaki yüzüne gülen her kadın için evi köyü satarcasına kendini kaybetmeler, evdeki karısını paçoz görmeler, aldığı maaşı bir günde yemeler ve en sonunda hanım kızımızın "iyi aile çocuğu" diye yutturulan saf ama gözü açılınca kümesten fırlayan tavuk gibi kendini kaybeden erkeğimizi terk etmesi kaçınılmaz olacaktır.

iyi aile çocuğu ya da efendi erkek sandıklarınız aslında birer saatli bombadırlar. bir erkeğin kişiliği parayı bulunca, bir kadının kişiliği de parasızlığa düşünce belli olur diye boşuna dememişler.
bianca dupree'Den beklenir.
Tabi ilk aşamada bir otelin penceresinde gerçekleşen elim bir düşme sonucu vefat edilmezse ikinci aşamaya geçilebiliyor.
Pek de doğru değildir. Serserilerle eğlenmeye alışan kadın, çok sıkıcı buldukları için evlenirken de efendi adam istemez. Serseriler kapıldığı için efendi erkeklere kalırlar.
serseri erkekle gezip gününü gün edip efendi bir garibana yıkılan çok. kızlar manken gibi evlendiği erkek bakarsan bunla nasıl evlenmiş dersin.

efendi bir erkek olarak 30 yaş ve üstü kadınlar 404 gibi yapışıyorlar. yok sen gibi iyi erkeklerde kaldımı, aaa ben seni üzer miyim ne vaatler. beni tavlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. tavlayamayınca da sinir krizine giriyorlar.

abi zamanında iyi bir insansın ama seni arkadaşım olarak görüyordunuz ne oldu o eğlenceli dediğiniz serseri tipler sizi kabul etmedi mi. merak etmeyin efendi arkadaşlar üzme sırası bizde.
Asla bu tarz kadınları kabul etmeyin. Düşünsenize çocuklarınızın annesi olacak kadının geçmişte elinde tespih sallayan façalı bir kekonun döllerini içtiğini, eğlence ve müzik festivallerinde daha önce hiç tanışıklığı olmadığı herifin birine çadır içinde kendisini önden arkadan becerttiğini, erasmus gibi eğitim programları ile yurtdışına çıkıp sünnetsiz aletlere seks kölesi olduğunu... düşününce bile afakanlar basıyor. Bu tarz kızları çocuklarının anası yapacak adamın mezhebini merak ederim.
Serseri erkek bu durumdan memnun.
Efendi erkek bu durumdsn memnun.
Kız bu durumdan memnun.
Problem nerede?
tipik redpill çözümlemesi.
alfa siker beta öder.
kadın gençliğinin ve güzelliğinin zirvesindeyken sümüğünü atmayacağı adamla evlenebilir.
çok var öyle yaş 30lara gelince eli para tutan ama biraz tutuk bir tip bulup evlenmeye çalışır.

aslında efendi ismi baya malik olan sahip olan manasında bir üstünlük belirtisi bir kelime iken nasıl oldu da beta erkek tiplemesi adamları niteler oldu onu da anlamak zor. her halde bizim gibi doğu toplumlarında az konuşmak, büyüklerin yanında söze girmemek vs vs gibi kurallara uymak erdem sayıldığından olsa gerek.

ama artık o devirde yaşamıyoruz arkadaşlar. tamam az konuşan öz konuşan adamlar bir zamanlar tutuluyordu. ama o zamanlar gidip pazardan cariye de alabiliyordun. karı kız tavlamak için laf cambazı piç bir serseri olmana gerek yoktu. akıncılar balkanlardan, tatarlar rusya, ukrayna ve moldovadan, çerkes beyleri kendi topluluklarındaki köle diye bellenen gruplardan kadınları köle pazarında satarlardı.
evlilikler de çoğu zaman ailelerin kararı ile görücü usulü yapılırdı. kimseye evlilik teklifi falan yapman gerekmiyordu

dolayısıyla böyle bir skil geliştirmeye gerek de yoktu. bence karşı cinsle iletişin kurma yetisi konusunda erkeklerin kadınlara nazaran daha fazla bir yüzdesinin sıkıntı yaşaması atalarımızın önemli bir kısmının geçmişte karı kız tavlamak gibi bir yeteneğe ihtiyaç duymamasından da kaynaklanıyor olabilir.
istisnasız şeklide sonuç hüsrandır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.