1. 1.
  trt 2'de yayınlanan medya müfettişi programının sunucusu.
  ... sadeddina
 2. 2.
  akp yalayıcılığı sayesinde trt'de medya müfettişi adlı programı sunarak, aklı sıra basın dünyasına ayar verdiğini sanan zavalı demagog.
  -2 ... hommm
 3. 3.
  televizyon programlarında demokrat, özgürlükçü vs. geçinip kendisi hakkında sözlükte yazdığım eleştiri yazılarını mahkemeye verme tehdidiyle sildirmeye çalışan televizyoncu kadın. akp gençlik kollarındandır. hızlı yükselişinde bu özelliğin etkili olduğunu düşünüyorum. *
  -1 ... shortcuttolongrun
 4. 4.
  medya müfettişi programını oldukça başarılı bulduğum televizyoncu. sunumundaki akıcılıkla birlikte programına gayet iyi hazırlandığı her halinden belli. işini iyi yapan, ileride daha güzel yerlerde görmeyi umduğumuz genç kuşağın önemli isimlerinden biri.
  1 ... olur mu
 5. 5.
  siyasete pek aklım ermese de güzelliğinden ve kulağa hoş gelen ses tonundan ötürü bazen elimde olmadan programını izlediğim güzel bayan.
  ... cekilin ben yazarim
 6. 6.
  hükümetin basın sözcülerinden. neden trt'de olduğu fazlasıyla açık. "istanbul 2010 avrupa kültür başkenti ajansı basın danışmanı" gibi yüce bir görevi bile vardı. bu göreve neden seçildiği de ortada. en azından gören gözler için. söz konusu ajansın hiçbir boka katkısı olmadığı da bilinen bir gerçektir bu arada. oluşumdaki çatlaklar basında yer aldı zaten. hülasa; hükümet için son derece gerekli lakin geri kalan kitle için bir o kadar önemsiz bir "gazeteci".
  ... ptah
 7. 7.
  başbakanlık müfettişi olan kocasından dayak yemiş olan bayandır.
  ... bir nefes hayat
 8. 8.
  kendisinin nasıl trt'de haber sunduğu ortay çıkmıştır. sanırım en büyük sebebi eşinin bir zamanlar başbakan'ın danışması olmasıdır.

  bir diğer anlamadığım olay ise eşi kendisini dövdüğü iddiası nedeniyle görevinden istifa etmiştir demek ki ortada böyle bir şey var. merak ettiğim hala kendisi neden boşanmamıştır. yoksa yerinden yurdundan kanalından olmak istememektemidir.
  -1 ... maximumdrink
 9. 9.
  ismi görülünce bir an sözlük yazarı olduğu sanılan şahıs.
  ... irishstorm