1. 1.
  pazarlama sektörüne uzun soluklu giriş yapan kafelerin kullandıkları tekniklerden en karlı olanı. manitayla, eşle-dostla pazar sabahı güzel bir kahvaltıya gidiyorsunuz. önünüze menü konuluyor. herkes bir şeylere bakıyor. bu arada yapacağınız tercih tabi ki kahvaltı yönünde olduğu için diğerlerini biplemeden bunlara yöneliyorsunuz. listede:

  tek kişilik kahvaltı tabağı .... 13 tl (bilmem ne peyniri, şey salamı, jambon -jambonun ne bok işi varsa artık- işte çay falan)

  serpme kahvaltı * ..... 22 tl (yukarıdaki menüden hallice kandırmacalı bir şeyler daha ekleniyor)

  masadaki herkes menüyü inceledikten sonra o anın verdiği ben zenginim ağbe her türlü fordlanırım psikolojisiyle birlikte 22 liralık olan tercih ediliyor. o koduğum işletmesi de karlılık oranını sayenizde bilmem kaç yüz katına çıkarıyor. görgüsüzler. allah belanızı versin sizin. ford.
  7 -2 ... sifrem1234
 2. 2.
  en çok istenen ve en güzel kahvaltıdır.
  1 -3 ... agresif edward
 3. 3.
  nevalelerin masaya gelişi güzel serpildiği kahvaltıdır.
  ... judas
 4. 4.
  Hesap istendiğinde de ne kadar serpildiğinizi fark edersiniz. kuver filan şişirirler valla.
  8 ... orfoz
 5. 5.
  popüler olan saldırma hastalığından bir tanesidir.
  1 ... memocan2468
 6. 6.
  kahvaltılıkların bir tabak içerisinde değil ayrı ayrı tabaklarda serpme şeklinde sunulduğu kahvaltı şeklidir. genelde sınırsız çay ile sunulurlar. kahvaltı tabagı saçma, açık büfe gereksiz, serpme kahvaltı candır.
  1 ... siu lim tao
 7. 7.
  görgüsüz işi.

  neticede insanın kahvaltıda yediği 3-5 çeşit kahvaltılık vardır. Yüz çeşit kahvaltılık getirip, çoğuna dokunmadan geri atmak hem israf hem de görgüsüzlük.
  Bunun istisnası olabilir. Kalabalık bir grup halinde gidilmesi durumunda zevkli olabilir. Herkeste birkaç çeşit yese, kahvaltılıklarda biteceğinden sıkıntı olmaz.
  5 -1 ... kartallar yuksek ucar
 8. 8.
  Silkme kahvaltıdır aslında.
  1 ... sadaeke
 9. 9.
  leman cafe'de efsane yapılan şeydir efenim.
  insanlık dışı yedirir.
  ... golgeoyunu
 10. 10.
  van'da ya da diyarbakır'da efsane olan kahvaltıdır.
  ... eskidenburalardutluktu