1. ?.
  her gidi günler hey... o zamanlar küçüktük, top oynayıp acıktık. david copperfield gibi bir bünyenin varlığından bihaber sermet abi'nin tencereden çicek böcek çıkarmasını izleyip büyülenirdik, ta ki büyüyüp asıl sihirbazları görene kadar.

  tamam sermet abi bütçen yoktu bilmem ne eyvallah ama biz sokakta senin binde bir bütçenle daha fazla sihir oyunları yapıyorduk be abi. niye harcadın ki o güzel yıllarımızı...
  3 -4 ... cerquanne
 2. ?.
  siyah smokini ve güler yüzüyle hatırlarda kalan adamdır sermet erkin... o zamanlar henüz fotosentezle beslendiğimiz için, cidden iyi yuttururdu bize.
  2 ... surudenayrilanidealistkuzu
 3. ?.
  sihirli kutuya attığı bir madeni para kutunun önce ön tarafından biz çocuklara görünürdü, ardından kutunun diğer haznesine girer "kaybolmuş" süsü verilirdi. şaka maka iyi s.kmişsin bizi sermet erkin. yinede seviyoruz seni.
  3 -1 ... tttddd
 4. 1.
  http://sozluk.sourtimes.o...1%c4%9f%c4%b1+y%c4%b1llar
  ... levine
 5. 2.
  sermet erkin sihirbaz olmadığını, ilüsyonist olduğunu her çıktığı şovda ve etkinlikte söylemiştir. ilüzyon el çabukluğu ve göz yanılmasına dayanan bir sanattır. sihirbazlıkla alakası yoktur. sermet erkin gibi değerlere sahip çıkılması gerektiği görüşündeyim.
  ... romantik maganda
 6. 3.
  Ufak tefek numaraların adamıydı. O hatırladığımız yaş dilimine hitap ediyordu. Çıta yüksek ve sermet amca kapitalizme kafa tutan bakkal tadındaydı.
  1 ... kiymali lolipop