1. 1297.
    içindeki çomarı yine ortaya çıkarmış.
    başka zaman kürdistan bayrağı önünde poz verir, şimdi gelmiş kürtler galatasaray'lı diye aklınca taşak geçmeye çalışıyor.

serkan inci
    serkan inci

fenerbahçenizi ele geçiren kimse yoktu. utanmadan sıkılmadan 6 senedir aynı şeyi söylüyorsunuz.

şike hükümlüsü it kurduğu düzene o kadar güveniyordu ki, şike yapsam bile bana bişe yapamazlar diye düşündü.
    sonra göte gelince bir cemaatin kucağına bir hükümetin kucağına yuvarlandı. en son kendini hükümetin kucağında buldu.

cemaat bize komplo kurdu diye göt yırtan adam, feto hocasına da operasyon yapıldığı görüşünde halen
    fenerbahçe fetödür

neyse kime ne anlatıyoruz.
    biri şunun ağzına para tomarı sıkıştırsın.
    4 -1 ... jimmy tudeski
    #38025002 :)
  2. 1298.
    valla bizim üniversitedeki solcular bunu herhangi bir yerde görse öldürecek o derece nefret ediyorlar. ünideki solcular pkk taraftarı açık açık belli ediyorlar demek ki serkan doğru yolda.
    -6 ... kan revani cindeyim
    #38025008 :)
  3. 1299.
    Ülkenin zekasal olarak alt kısmında bulunan insanlarıyla dalga geçmektedir. Destekleyenlerle de karsi cikanlarla da. Bu yazdıklarını sırf boş insanlarla eğlenmek için yazmıyorsa ben de adamım.
    ... prensest
    #38025046 :)
  4. 1300.
    Geceleri gizli gizli dansözlük yapıyormuş, meraklıymış küçüklüğünden beri. Buyrun;

serkan inci

Önce git barzani nin bayrağıyla poz ver, sonra aynı bayrakla birilerinin köpeği olmak için yalvaranlara nanik yap. Yakışır.

Öte yandan, kendisini sevmeyen, eleştiren hatta küfredenlerin sadece solcular olduğunu zannediyor. Twitter hesabında hep solculara sallıyor. Solcu faşist diye bir kavram uydurmuş haspam. Galiba milliyetçilerin, muhafazakarların yani sağ cenahın tamamının kendisini sevdiğini zannediyor.

Bakalım o koca götünü ne zaman dönecek akp ye.
    6 -1 ... king ragnar
    #38039313 :)
  5. 1301.
    Bence oda bir meriç.
    6 ... elestiribey
    #38039316 :)
  6. 1302.
    severiz kendisini. iyi adamdır.
    1 -8 ... ayetler var ayetler
    #38039320 :)
  7. 1303.
    abi sen terazisin neresi ağır basarsa oraya gidersin , bunu sen de çok iyi biliyorsun ve geceleri ''tam bir teraziyim neresi ağırsa oraya gidiyorum ama iyi de yapıyorum'' diyiyp uyuyorsundur bence.
    ... hilmijem
    #38040082 :)
  8. 1304.
    çok kaliteli adamdır. istese hakkında ileri geri yazanları siktir eder sözlükten ama etmiyor reyiz. işte ülkeyi yönetecek adam anlayışı işte lider işte mercimek çorbası !
    ... kan revani cindeyim
    #38040092 :)