bugün

iyi olmuştur efendim.
sazan avı dır.
sevineyim mi üzüleyim mi bilemediğim.

o kadar liseli ne yapacak şimdi? hem 645 kapattırmaz lan, şenol abisi konuşur serkancıkla; malum muhasebe işleri...
eğer gerçekse hakikikaten inci ruhu için; işte budur.

yazarlar olmadan sözlük nedir anlaşılsın?bir hiç... öyle tehdit edersin ancak;

http://ccc.incisozluk.cc/w/ayaklanıyoruz

alın kapak!
çok iyi olmuş çok güzelde olmuş desem hesabım tehlikeye girer diye korkuyorum.
iyi olmuştur. hatırlıyorum sözlükten atılmıştım, bilgi paylaşımında bulunduğum için. böyle manyak bir oluşum olur mu?

gerçi bir yanımda üzülüyor aslında. yaratıcı adamlardı. küfürbazları hariç gideri vardı o sitenin ya işte neyse artık eğer kesinse karar çakmaları piyasaya düşer yakında.
şimdilik durum stabil.
tom tucker inciden bildirdi.
(bkz: adam kızmış beyler)
sansasyon peşindedir. zall yine uyarmıştır incide dinlemeyince zall indiriyordur şartelleri, uludağ baskınında yaptığı gibi. gemiden kazandığı paranın 10 katını inci sözlük salaklarından kazandı.
ayrıca sikse de incicaps kapanmaz, ferhat ile halil'e ait inci caps. caps kelimesini üretenler de onlardı, tersinden sözlük açanlarda.

tek amaç sansasyon. 1 hafta sonra tekrar yayına devam edecek. devam etmezse gelsin tüm inci yazarları * beni.
yalan haberdir,
kendisi yarın istanbul'da bakırköy adliyesinde olacağını duyurmuştur.
kapatıcam diye bir duyuru yapmamıştır yani.
(bkz: adam haklı beyler)
--spoiler--
inci
sikerim böyle sözlüğü de yazarları da. alın götünüze sokun inci'siz interneti. özgürlük olmadan nasıl nefes alacaksınız yaşayarak öğrenin kıymet bilmez orospu çocukları.

bu gece saat 03:00 de serverların şalterini indiriyorum.

inci sözlük, inciswf incicaps ve diğer sitelerimiz artık yayın hayatında yok. ve size yemin ederim yedekleri dahi siliyorum...

ananızı sikeyim ananızı.
--spoiler--

olan biten bölümünde serkan inci'nin son paylaştığı yazıdır. kapatıyor adam.
bir devrin sonu.
Incisozluk kapanir boncuksozluk acilir. Zamane liselisine yer mi yok.
(bkz: üşüyoruz reyiz)
(bkz: vallah sataram köyü ha)
açık modemin kapanmasıdır.
gerçekten iyi olmadı kapanırsa kötü olur oradan çıkanlar buraya gelirler.
inciyi kapatır cinciyi açar sorun yok devam edin beyler.
nickimden asagidir.
an itibariyle ile gerçekleşen durumdur. adana 6. sulh ceza mah...... falandır. ayrıca tüm inci sözlük yazaları da uludağa yüklenecekmiş istihbarat bu yönde.

an itibari ile edit: serkan tarafından değil Adana 6. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından kapatılmıştır. Serkan kapatacak diyorlardı ama o hala sır tabi.
vatana millete hayırlı uğurlu olsun dedirtmiştir.

lakin, inciciler buraya yükleneceklerse sözlük adına hayırlı ve uğurlu olmayacağı aşikardır.
mod. Halen daha entryleri okumadan yazar alımı yaparsa.. (bkz: sıçtık)
Serkan'ın anuna koyayım sözlüğe bişey olmasın!
inci kapanır, yenisi açılır. zaten inci çakması pek çok site var. ona doluşurlar. inci olmaz, elmas olur, kömür olur, taş olur, toprak olur, armut olur. isim değişimi olur yani. serkan inci gider, başkası açar yeni bir sözlük. çok zor bir şey mi sanki sözlük açmak.