1. 1.
  https://twitter.com/srkni.../1293785946920562690?s=21

  Twitter’da görüp altına imza attığım ayardır. Devlette kapağı atıp maaştan başka bir şey düşünmeyenleri kudurtmuştur. Evet.
  8 -12 ... oytunkaran
 2. 2.
  Seko yine budalaları toplamanın bugunu kullanıp prim kasmış. Ulan inci sözlük denilen porno dağıtımı ve milletin anasına küfür edilen yerin sahibi sik kadar zekasıyla bilgili adam diye poz satıyor.
  Düne kadar pelikan yalısında dilencilik yapan dangalak başkanlık süper diye kampanya yapan mal.
  Utanmadan fikir beyan ediyor.
  11 -4 ... libary
 3. 3.
  serkan inci nin öğretmenlere verdiği müthiş ayar
  12 -2 ... 3temmuz
 4. 4.
  ismail sen de oytunkaran nickiyle trollük yapacağına kerhaneye dönen sözlüğüne sahip çık.
  7 -1 ... libary
 5. 5.
  Haklı ama söyleyen kişi serkan inci olduğundan ciddiye almamak lazım. Yarın Bir gün akp ile yeniden iş yaparsa döner gene devletçi olur.
  1 -6 ... eduardo elric
 6. 6.
  demet akalın gibi her konuda fikir belirtmemesi gereken şahışlardan birinin değersiz fikirlerini etrafa saçmasından başka bir şey göremediğim twitter floodu.
  1 ... ylistys
 7. 7.
  Saçmalamış. Memur ülkesi olmamız öğretmenlerin suçu falan değildir. Devletçilik anlayışı denilen garabet yüzünden böyle. Yanlış anlaşılmasın devletin ilk kurulduğu zaman halkta sermaye yoktu. Fakat uzun yıllar devam ettirilmesi gerçekten büyük bir zararlara yol açtı.
  En azından akp ülkeyi ekonomik olarak daha liberal bir hale getirdi.

  Keşke akp'ye muhalif olan sikko sikko chp, iyi parti yerine bir liberal parti olsaydı.
  Ama türklerde nerede o zeka, entelektüel birikim.
  1 -2 ... yamyam balagonda adami
 8. 8.
  Diyor ki gereksiz, öğretmenler çalışmadığı halde onlara maaş ödeniyor diye. Ulan bu adam 30 kişilik bir sınıfta öğretmenlik yapsa, annesinin babasının avutamadığını, eğitim veremediği öğrencilerle bir gün geçirse sinirden kendi kendini becerir. Bi de kalkmış çalışmadıkları halde maaş ödeniyor diyor embesil.
  Çalıştığımız zaman iyi de, çalışmadığımız zaman niye kötü? Pandemi sürecindeyiz ne yapalım amk zorla öğrencileri okula götürüp eğitim mi verelim? Biz isteriz bunu ama devlet büyükleri maalesef müsade etmiyor ama düğün dernek olunca da akan sular duruyor. Bizlik bi durum değil yani şu an çalışmamak..

  Oytunkaran sen de öğretmensin fakat trollük uğruna mesleğini ayaklar altına alıyorsun. Bu da senin çapsız olduğunu gösteriyor. Ne olursa olsun, insan Serkan incinin sikimsonik yazısına destek Vermez, mesleğini de trollük yapacağım, eksi oy kasacağım diye de ayaklar altına almaz.

  Siktirip gidiniz lütfen!
  10 -3 ... queenn of darkness
 9. 9.
  En üzücü olay da bu adamı ciddiye alıp beğenenlerin olması. işte bir o kitleye ulaşmalıyız.
  1 ... ssenarist
 10. 10.
  serkan inci nin öğretmenlere verdiği müthiş ayar

  Kusura bakmayın ama Serkan haklı. Dertleri hiç bitmeyen bir kitle var ve bu meslek zamanındaki güzel insanlar sayesinde kutsal sayıldığı için hala onun arkasına sığınan tatilkolik tipler var.

  Daha bakan açıklama yapana kadar okullar açılmasın diye tüm sosyal medya mecralarında yazan öğretmenler dünden beri kayıplar. Mart ayında kapandı okul girmedikleri dersin ek dersini aldılar adalet mi? Atanamayız özelde çalışan ücretli çalışan insanların derdini hanginiz düşündünüz? Çok duyar kasıcısınız ya.

  Attığım görsel sözde öğretmenleri temsil ettiğini sanan bir tipi idare ettiği adına da öğretmenler sayfası adını verdiği bir yer. Daha düne kadar okul açılmasın diye yazılar yazarken şimdi derdi seminer olmuş. 5 gün okula gitme ihtimali var diye ödü kopuyor sonra meslek kutsal. Yok ya. Eğitim öğretim ertelenmiş eğitim ödeneği ödenecek mi derdine düşmüş. Bu mu öğrencileri düşünüyor? Bu sayfada bir kere ücretli öğretmen bir kere özel okulda üç kuruşa çalıştırılan öğretmen derdi görmedim ben. Ya ek ders ya okullar açılacak mı? Altında milyonluk arabası olup benim internetim yok uzaktan eğitim yapamam diyen devlet öğretmenlerini tanıyorum ben. Yaptırım var mı? Yok. Çünkü sırtı dayamış en fazla okul değiştirir girmediği ek ders ücretini de alır. Kusura bakmayın ama inci sonuna kadar haklı. Evet.
  5 -4 ... oytunkaran