1. 1.
    Dışarıdan bakan insanlar istiyor ki, öğretmenler çalışırken hiç öğrencisiz soluk almasın, tüm konuştukları dersler ve öğrenciler olsun. Aynı şekilde hemşireler de böyle, hemşirelerin topluca oturduğu odadan kahkaha sesi duysalar kendi üzerlerine alınırlar. Çalışanların hiç hava alma, sohbet etme, kendilerinden bahsetme hakkı yok mu?
    2 -3 ... i am only one
  2. 2.
    Doğru söylemiş. Eğitim bir an önce özelleştirilip devlet kadrosu denilen saçmalık lağv edilmeli. Vergilerimizin ne kadarı devlet memurlarına gidiyor haberiniz var mı sizin?
    3 -6 ... yamyam balagonda adami
  3. 3.
    Adam doğru da konuşsa o söyleyince insanın kulağına bi yalan gibi geliyor.
    3 ... tromp
  4. 4.
    ilim irfan yuvası inci sözlüğün sahibi Bürokrasiyi eleştiren beyimiz Ucuz kahramanlık yapmış. Öğretmenlere yüklenmek kolay tabi. Aynı ifadeleri tcmm vekilleri için kullansa ya. Alsınlar boyunun ölçüsünü..
    7 ... gazeloglu
  5. 5.
    spoiler
    Öğretmenler Odası deyince midem bulanıyor
    spoiler

Benim de bu fotoğrafı görünce midem bulanıyor be sirkan.

serkan inci nin öğretmenler odası tweeti

Ciddiye alınmaması gereken tivittir.
    9 -1 ... ausencia
  6. 6.
    Bu tipleri de anlamıyorum amk. Eli 3-5 kuruş para görünce kendilerini küresel kapitalizmin Gurusu, teorisyeni, bekçisi Falan sayıyorlar. Bir tane tanıdığım olmuştu böyle. 10 masalı bir cafe işletiyordu ama kendini iş adamı diye tanıtıyordu. Sürekli özelleştirmelerin ne kadar gerekli olduğunu falan anlatıyordu. Oysa zavallılıktan başka bir şey değildi yaptığı.
    8 ... mb isimli cocugun anilari
  7. 7.
    Saçma bir genelleme daha... gördüğü beş olumsuz örneği bir milyon öğretmene genelleyen bir dangalak...
    2 ... kralzeus
  8. 8.
    Serkan inci kim amk?
    1 ... abi kos arabada ne var
  9. 9.
    haklı bulduğum twettir.

linç yerim kaygısı gütmeden düşüncelerini takır takır söyleyebilen aykırı insanların hastasıyız.
    -2 ... modeste
  10. 10.
    adam doğru demiş, neyini eleştiriyosunuz? milyonlarca öğrenci her yıl sırf maaş ve tatili için öğretmenliği seçmiyor mu? ülkedeki eğitim ortada. bunun sebebi sadece sistem değil, aynı zamanda vasıfsız tiplerin öğretmen olması. idealist insanlar yetişmiyor, hele ki yeni nesilden öğretmen falan olmalarını beklemek saçmalık olur. bizzat kendi yakınım öğretmen. elinden telefon düşmüyor, habire instagramda, hayatında kitap okumamış, tek yaptığı yeyip içip gezmek olan biri. şimdi bu kişinin öğrencilere ne gibi bir faydası olabilir? daha kendine faydası yok. serkan inci de orda ideali olmayan gençlerden bahsediyor, 3-5 kuruşa hayallerinizi satmayın diyor. tabi bir de ülke gerçeği var. bunları da göz ardı edemeyiz tabiki. fakat ne olursa olsun tek derdi yeme, içme, gezip tozma olan bir gençlikten idealist öğretmen, doktor, mühendis olmalarını beklemek aşırı abartı olur, kimse kusura bakmasın.
    ... bir gun mutlaka