1. 1.
    büyük cümleleri hak eden,sevimli ve saçı az bir güldürü ustasıdır .
    5 -1 ... dygjoe
  2. 2.
    cok bayat ve ayni esprileri isitip isitip temcit pilavi gibi okura yediren cizer.
    2 -10 ... laz pacino
  3. 3.
    iddia edildigi üzere selcuk erdem in zat-ı sahanelerini kıskandığı yazardır.penguen'de önceleri yumurtalardayken, disiyle,tırnağıyla kendi sayfasını edinmiştir.gayet de komiktir.
    6 ... john milton
  4. 4.
    devamlı aynı konularda espri yapan yapan yazardır,selçuk erdem i kıskanıyorsa şayet,normaldir çünkü kendinde o zeka ve kültür dolu esprilerin tırnağı yoktur...

basit ve odunca espriler yapar,herhalde bakıp bakıp kendi gülüyor...
    1 -5 ... selmagezinir
  5. 5.
    eski köşesinin adı "amatör serkan" olan çizercik.
    1 -1 ... cunaurg
  6. 6.
    penguen dergisi ilk çıktığı sıralar bir yıl kadar amatör "yumurtalar"da çizmiş kel ve kafasına şapka yapışmış karikatürist.
    2 -1 ... wolverine
  7. 7.
    bir karikatürüyle yarmış çizer.

- üşüdüysen kalkarım sevinç
    + allah allah.. e ben nolcam peki?
    - üşüyen karıyla işim olmaz benim.kusura bakma prensip meselesi...
    11 ... salca
  8. 8.
    esprilerinde farkına vardığım son şey sıklıkla gayleri malzeme yapması,bu da ilginç...

edit:fransanın en ünlü seksoloğundan aldığımız bilgiye göre * gaylerle en çok gizli gayler dalga geçmekteymiş,hımm.

edit2:hayır,bir manidarlık yok.
    3 -2 ... selmagezinir
  9. 9.
    esprilerinde çok sık kullandığı selma isimli kişi, acaba aramızda mı? diye gece gece bana sorduran karikatürist. kadın erkek ilişkilerinde, çok başarılı çizgileri ve esprileri vardır.
    4 ... tabuttamenemenyapanimam
  10. 10.
    haksızlık ettiğim kişiymiş,hayvan dergisine verdiği röportajı okuyunca anladım.
    aslında çok bizden biriymiş,güzel insanmış.
    özür diliyorum kendisinden.
    1 ... selmagezinir