1. 1.
  zardanadamın, anısına hepsi hepsi hayat nasıl olsa adlı şarkıyla, çamurun da 76m adlı parçayla andığı 2005 yılında hayatını kaybetmiş bas gitarist.
  1 ... davlumbaz
 2. 2.
  1999 ifbb dünya şampiyonu.
  1 ... faraz1
 3. 3.
  "ateist bir gençle sokak sohbeti" videosundaki konuşmacıdır.

  yıl olmuş 2015 hala;

  Kalem varsa bunun yaratıcısı vardır!
  Tatsız tuzsuz atomlardan tatlı elma olur mu?

  gibi argümanlarla inanmayan insanlara** farkında olmadan hakaret eden bir insandır. kullandığı kelimeler, oluşturduğu cümlelerin yapısını bir ateist din için kullansa küfür sayarsınız.

  En çok neye güldüm biliyor musun? çocuk* bir çanta göstererek! "bu çantanın içinde elma var demek için çantayı açarım içindeki elmayı gösteririm ispat etmiş olurum, sen olmadığını ispat etmek için didik didik aramalısın en ince yerine kadar bakmalısın ki yok diyebilesin" dedi ya la...

  hani bizim için "allah size hidayet nasip etsin" dersiniz ya. ben bu arkadaşa akıl tavsiye ediyorum az biraz kullansın elindeki kitaba bakarak konuşmasın diye...
  2 -2 ... fafnir
 4. 4.
  bir konuşmacıdır.

  dindar bir insan olduğumu söyleyemem ama inanana saygı duymayı da öğrendim ailemden. bu arkadaşın pek çok videosunu izledim ve hitabet yeteneğine hayran oldum. ancak bu yeteneğini keşke insanları kendi inandıklarına inandırmaya çalışarak değil de kendi akıllarını kullanmalarını sağlamaya çalışarak kullansaydı.

  mesela bir videosunda diyor ki bulundukları ortama bir kadın girse, beylerin hepsi kendine çeki düzen verecek. bir süre sonra kadın hep konuşmacıya bakıyor diye, ulan ben de anlatırım bunları diye düşünmeye başlayacaklar. bu yüzden kadın olmaması gerekiyormuş.

  arkadaşım, ortama kadın sokmamak yerine adamları böyle düşünmemeleri gerektiğine ikna etsene. daha kısa pantolon giyerken babam bana "arkadaşlarından, kuzenlerinden(kız olanları kastediyor) bir şikayet duyayım, bize vurdu, bize kötü davrandı diye senin ...(burası sansür)" derdi her fırsatta.

  şimdi kim olursa olsun etrafımda rahatsız olmasın kimse diye alenen bakmam bile, gece arkasından yürümem, karşı kaldırıma geçerim, korurum aradaki mesafeyi.

  sonra adamlar bir kadınla karşı karşıya gelince tecavüz etmeyi hakkı görüyorlar, ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

  belli mi olur belki okursun, iyi niyetle kötü şeyler yapıyorsun kardeşim. risale-i nur galiba, onu da tam bilmiyorum, ama dini konularda bir kaynak da akıldır.
  2 -1 ... cesur civciv
 5. 5.
  Hitabet yeteneği sağlam ve kendini dinlettirebilen bir kişilik. Risale-i Nur dersleri, sohbetleri yapan gençleri çay house çatısı altında toplayan, kendi kadar güzel yol arkadaşlarına sahip bir abimiz. Yaptıkları eğlenceli videolarla gençleri islama çeken ve yakın zamanda içiyorsak sebebi var kitabı yayımlanan güzel insan. Allah razı olsun.
  4 -2 ... maskeli imam
 6. 6.
  efe aydal ile younow tartışması:
  https://www.youtube.com/watch?v=jlDZBo0aIgs+
  ... kararverenekadarvazgeciyorum
 7. 7.
  ateizmi bomboş bir felsefeyle çökerttiğini sanan ve bu eyleminde aşırı kendine güvenen bir arkadaş.

  yok işte bir araba düşün bunun şoförü var bu şoför bu arabayı süremese yoldan çıkar. yok işte demiryolu makasçısı makası çevirmese nolacak bu trenin hali falan filan ( bu bir örnek bunları salladım ama buna benzer bir işlevi var arkadaşın) eeee amk noluyo yani. bunu dinleyen de bişey anlatıyo sanır. götünden hikaye uydurup aptal saptal benzetmelerinden yaptığı çıkarımlarla atayizmi çökertiyo işte.
  -2 ... yalanmakinesi