bugün

kötü olan şeriat değildir. allahtan gelen her şey gibi güzeldir diyebiliriz de. şeriatçı ismini alanların kendi dediklerine 'it comes from allah' demesi işi bozuyor aslında. saçma sapan fikirlerini allah dedi bunu dayatmaları işi bozuyor. yoksa allah'dan iyi filozof mu var?

edit: başlığı ben açmamıştım. valla billa bakkal amca.
(bkz: #2250410)
(bkz: şeriat eşittir kuran)
doğal bir durum.

(bkz: şevki yılmaz), (bkz: hasan mezarcı)
(bkz: müslüm gündüz), (bkz: fadime şahin), (bkz: ali kalkancı)

adamlar ayaklı komedi lan.
iyi bir şey tabi. adamın çükü kesilince bak bakalım bi daha tecavüz oluyor mu? *
- polyanna hayırdır niye türban taktın ?
- şeriat geldi heyooo
- bana konuşmaman lazım ama bu durumda
- tamam sustum tıppp
- bi de kara çarşafa alalım en iyisi seni
- ben 6 yaşımdan beri ninjayım zaten
(#772881)
şeriatın anlamını gerçek manada idrak edemeyenlerin açabileceği bir başlık. pek itibar edilmesine gerek yoktur. kör cahil olmayın.
ülkemizde maalesef çokça karşılaşılan durum.

memlekete dönüyoruz otobüste. açmışız bilgisayarı pes4 oynayacağız. bu oyunu yakından takşip edenler bilirler, wolf patch diye bir sürümü vardır. tüm takımların formaları isimleri falan düzgündür. oyuna girdik. girerken de bir kurt resmi çıkıyor,*;

-arkadaşlar???
+buyur abi?
-var mı ocaklarla bi bağlantı?
+anlamadım?
-hani oyunda kurt resmi gördüm girerken de. dedim sizde bizden misiniz? hepimiz kardeşiz ne de olsa, türküz.
+* yok abi öle diil. bak bu.... bik bik bik... böle işte. kurtçu değiliz.
-hayır öle bi durum varsa söyleyin kardeşlerim. neyse iyi eğlenceler.

gecenin ilerleyen saatleri olmuş. havada muhteşem bir durum var. güneş doğarken gökyüzü kıpkırmızı. marmaris semalarında denizi ve ormanları görüyorum. huzur içerisindeyim. eve dönüyorum. arkada tek başıma otururken önümde kurt resmini soran abi ve hilal bıyıklı bir amca var. birden..

+bu memlekete şeriat lazım osman!
-abi vallaha haklısın. zaten halkın yüzde yirmibeşi şeriat istiyormuş.
+tabi kardeşim, ne sandın? bu ülkede türbanı, başörtüsünü kaldırıp, karımızın bacımızın namusuna göz dikmiş şerefsizler var. onları temizleyeceğiz.
-evet halil abi. hele bi gelsin şeriat. akp de başta. başladı eylemlere yavaş yavaş. imam hatip sayısının daha çok artması lazım.
+bu cezalarla olmaz. bak adam tecavüz ediyor. napıcaksın biliyor musun? götünden sikeceksin!!!
-evet! sikeceksin amuna koduumunun!
+cenab-ı hak kuran-ı kerim i indirmiş. niye?* neden kuran-ı kerim i türklerle tanıştırmış? türk dünyaya hükmedecek çünkü. kuran ise bunun için bir araç olacak. kitapta herşeyin kuralı yazar. bunlara uyacaklar. bunlara uyacaklar osman!! o kitabın gelme amacı belli. cenab-ı hak tarafından yollanma amacı belli.
-evet abi..

ne deniz kaldı, ne gökyüzü kaldı ne orman kaldı sonra zaten..

napıcaksın biliyor musun...
(bkz: rte nin sağcı mı solcu mu olduğunu bilmemek)**
daha kötüsü de vardır. şeriatı bir şey zannetmek.
cocuken havale gecirmis arkadaslarımızda gorulur.