1. 1.
  bozuk bir geçmiş, geçmişinde kişiye en fazla koyan bir konuya göre öldürülecekler listesi, öldürmek için bir alet, soğukkanlılık ve birazda akıl.
  9 -2 ... goddar
 2. 2.
  hayattan bezmiş olmak,kaybedilecek bir şey olmadığına inanmak ve hissetmek,ölmekten ve öldürmekten korkmamak ana şartlarıdır kanımca..
  5 -1 ... selmagezinir
 3. 3.
  ya herşeye sahip olmak yada hiçbirşeye,ya iyi bir ailesi olmalı yada hiç olmamalı,ya cok zengin olmalı yada parayı tanımamalı,ya cok güzel olmalı herkes peşine düşsün yada yüzüne bile bakılmamalı..bunun bır ortası yok heralde insanın içinden gelen garip bişey olmalı
  2 ... geronımoo
 4. 4.
  (bkz: ilker yasin i birdenbire karşınızda görmek)
  3 -1 ... pulp fiction
 5. 5.
  yüksek zeka hayal gücü ve sorunlu olmak temel maddeleridir.*
  4 -1 ... purplegoddess
 6. 6.
  G-üven
  Ö-zveri
  T-ecrübe lazım bide sychoo bi psikoloji
  15 -2 ... neomtxmca
 7. 7.
  seri katillerin tespiti ve yakalanması için profiling yani profil çıkarma yöntemi uygulanır.
  seri katil olabilmek için bu yönteme hakim olmak ve olay yerinde rol yapmak gerekir. bazı kanıtları bilerek değiştirmek için gerekli pratik yapılmış olmalıdır. heyecan ve şehvet hislerini yönetebilmeli, psikozlu ise farmakolojik destek almalıdır. duygusuz olmalı ama duygularının ve vücut kimyasının kontrolünü elinde tutmalı, çok iyi bir tiyatral yeteneği olmalıdır. mümkünse organized nansocial ya da disorganised asocial kişilik bozukluğunu gizleyebilmelidir.
  7 ... sbbz
 8. 8.
  lağım çukuruna dönmüş bir bilincalti ve gerisinde azim/kararlılık.
  3 ... mikserde yuzen balik
 9. 9.
  başınızın etini yiyen bir hatundan kurtulduktan sonra diğer erkeklerin başlerı yenmesin diye sevgilinize benzeyen tüm hatunları öldürmek.gerekenler açıkça belli:dır dır eden bir hatun ve öldürme aleti(artık sizin tercihinize kalmış:).
  2 -3 ... senkronkaymasi
 10. 10.
  (bkz: dexter)
  4 ... sosyal yumurcak