bugün

kendi entry leri oylanmadığından , haset edip , beğenilesi entry leri okumadan eksi oylayan kötü kalpli yazardır. yalnızdır çünkü kendisi. kimse onu sevmemektedir. arkadaşı falan da yoktur büyük ihtimalle. kimbilir belki de sevgilisi aldatmaştır onu. acıkmaktayız elbette bu denli duygu fırtınası içinde ki yazara. ama değişemeyecek bir gerçek var ki; kötüsün sen kötü kötü kötü........
(bkz: b s g y)
ibne de laf mıdır efenim, küfür literatürü çaresiz kalır bu insanları tanımlamak için. bunlar o derece ibnedirler ki ibneler kaybolsa bak bunun gibilere aynından yap. ağustos sıcağında zencilerin tecavüzüne uğramış da parasını alamamış hayat kadını gibi sözlüğe girer girmez ne yazmışız ne çizmişiz ona bakar. birine beddua edeceksen böylelerine denk gelsin böylesi musallat olsun diye edeceksin. ya da etmeyin siz çok ağır olur lan.
edit: yine eksilemiş ibnetör. sigortalı eksici midir nedir.
defe koyup oynatmalı.
kırbaçlamak şarttır.
seri eksi oyluyorsa duygusal değil bizzat ibnedir.
gün itibariyle basıma gelmiş olaydır. entryi girmemle eksi oy alma süresi arasındaki zaman farkı 3 saniye. hangi gerzek ibne oldugunu merak etmiyorda deilim acıkcası.
ismini açıklıyorum. (bkz: dennishan)
eksi verdiğini söylemekten de ayrıca çekinmiyor. eğer bu yazımı okuyorsa eksilemeye devam et.
(bkz: seodi)
an itibariyle anası açıklama yapıp üründe hata olduğunu bu yüzden piyasadan toplatacağını açıklamıştır. bu gelişme piayasalara olumlu yansımış; tokyo ve new york borsaları günü 3 puanlık artışla kapatmıştır.
eline ne geçti merak ediyorum. artı oylasan ne eksi oylasan ne benim fikirlerim değişmeyecek.