bugün

moderatörlerin gelişmeler bölümünde seri eksi oy veren cinsel tercihi malum kişilerin ismini açıklaması ardından da bi kaç tanesini sevgi meydanında sallandırmak suretiyle * ibreti alem olsun diye tüm sözlüklere ders verilmesi şeklinde gerçekleştirilebilecek eylem.
en pesimist, en optimist yazarlar olarak istatistikler kısmında lanse edilsin bu yazarlar diyerek öneride bulunabileceğim oluşum.
moderasyonun "formata aykırı davrandığı için" çaylaklıkla hatta siliklikle cezanlandırarak katılması gereken direniştir.

kendi çapımda seri eksi oy veren ibnemle sözlük yazarlarının itirafları başlığı altında mücadele etmekteyim... her seferinde kendisini hayat kadını çocuğu adletmekteyim... eski oy verilir elbette bir şeyi beğenmiyor değilsinir ancak 2 dakika içinde bir yazarın son girdiği 25 entry'yi eksiliyorsa bu kişinin yaptığı hareket hayat kadını çocukluğudur (bakın kendisi değil, yaptığı hareket) moderasyon eğer yazarına sahip çıkmayacaksa, bu kişileri deşifre etsin... ama en doğru hareket, bir yazarın seri eksi oydan dolayı moderasyona başvurması sonucunda yapılacak araştırma ile bunu yapan hayat kadını çocuğunu dereceli şekilde cezalandırmaktır.
(bkz: taksim meydaninda soyunmak)
camı açın, hava soğuksa kıçı dışarı verip osurun. en aktifi bu. seri kısmı soğuktan düşerken eksiyi de osurukla dışarı atınca ipnelik bonus olarak sizde kalır.

tanım: tecavüz ve benzeri eylemlerde kaçınılmazlık sorununa işaret eden başyapıt.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.