bugün

seri eski oylanmaktan artık sıkılan, hayatta eski oy vermekten başka işi olmayan yazarla en kısa zamanda tanışmak isteyen, o kişiyi yakaladığı anda neler yapacağını aklından defalarca geçiren yazarların kurduğu cümle.
edit : ironik ama bu entry bile eksilenmiş.
"eşşek su istasyonundan gelene kadar dövücem" diye devam eden yazar isyanıdır.
"hangi doktora kestirdiğini soracağım " şeklinde devamı olabilecek potansiyel ibne aforizması.
ofkeli yazarların yakalarlarsa sozluk kapagı yapacak olan kisiye verdikleri tepki.
(bkz: oy verenleri görebilelim kampanyası)
"zenci çinli görünceye kadar dövücem" şeklinde devam etmesi gereken söz.
"sözlüğün orta yerinde sallandıracam" diye devam etmesi muhtemel haykarış.
muhtemelen bu başlık altında yazılanları oukuyarak gülen ve yakalanınca ayar arısız olacak kişi ya da kişilerin sonunu belirten, sonu tehditkar biçimde açık bırakılmış cümle.
niye yaptın evLadım he...yazık değiL mi eL emeği göz nur'u entryLerimize...benim düşünceLerimLe senin düşünceLerin tabi ki aynı oLmayacak...ama ne bu şiddet...yakaLanırsa bunLarı tek tek söyLeyeceğim *
soracağım;
abicim bi konu hakkında bi şey yazarım sana uymaz eksi oyla,boynum kıldan ince amma velakin bir yazar arkaddaımın safasına bir şeyler yazmışım onu niye eksi oylarsın a uğursuz? şeklinde katıldığım başlıktır.
seri eksi oy verenler : yazar ismine göre kendini otomatiğe alanlar. okumadan oy verenler. mesela bazıları MASK görünce otomatik eksi ver komutu almışlar. kapasite meselesi dediğim olay.
ibne olması için gerekli fiiliyatta bulunacağımdır şeklinde bir varsayımı olabilir
not: şakka lan banane istediği kadar oylasın
güzelce bir pataklayıp taksim meydanında sallandıralım dediğim ibne...
gıcıklık yapan oy vericiyi cezalandırma isteği.
(bkz: tenhada kıstırırım ama)
Kukusu ve pipisiyle yazı yazanların bir de siyasi ve dinî konularda jilet gibi olanların isyan nidâsı!

Bana da seri eksi döşüyorlar kardeşim. Ne yapalım. Ya dilini tutacaksın ya da buna katlanacaksın!

Not: Eksi almak, "kötü yazıyorsun" demek değildir! Sadece birilerinin yarasına tuz basmışsındır o kadar!
(bkz: kimsin sen !)
(bkz: çık dışarı çıkkk)