bugün

Yokum, artı.
Bro sözlükte adam kalmadı hepsimiz aynı gemideyiz galiba. Joker hakkı mı kullanmak istiyorum ya da avukatım gelsin. Ben yapmadım.
gavatın biri de 61000 tane eksi vermiş, entry mentry de girmemiş hiç doğru düzgün.

zevk alıyor zağar.

sırf eksilemeye gelmiş sözlüğe.
yüce rabbim verdikçe vermiş.
listede harıl harıl kendimi aradım ama bulamadım .hay yapacağın listenin ..ibişi..
1. Olan arkadaş 61061 yazı ile altmışbir bin küsür tane eksileme yapmış.
Bu nasıl işsizlik mk!
Azim sahibi emektar kişilerdir.
61000/365 = 167
Günde 167 eksi. Bu ortalama bazı günler 300 400 belki. Ben ikinciyi basınca yok bekle mekle yapıyor aman koy gitsin diyip bırakıyorum peşini. Bu kişilerin bu emeklerine saygı duymak lazım arkadaşlar.
içlerinde bulunmadığım listedir. gördüğüme şaşırdığım yazarların olduğu listedir de aynı zamanda. bu ibneliği sizden hiç beklemezdim.
7500 eksi ile arz-ı endam ettiğimiz listedir. açıkçası az bile vermişim lan. bu kadar iktidar yalakası kamilin, trollük yaptığını zannedip ailesi dahil küfür yemekten kevgire dönen tırreğin olduğu yerde 7500 hiçbir şey değil.

bu sene daha çok çalışıp 15000 e çıkartırım bu sayıyı *
Aslında bu listenin tamamı ile iletişimi kesmek gerekir normalde ama bu kadar rahatsız edici entrynin olduğu sözlükte hepsi hasetten olamaz. Dolayısıyla haklı noktaları var ama kendilerine artık pek güvenemiyorum, yoksa ne yazsam eksileyenler onlardan birisi miydi?

Bilmiyordum, soğuk bir su içip odama döndüm. Tanrım bu düşünce korkunçtu.
bundan daha büyük ifşa olamaz.
güncel Önemli Başlıklar