bugün

(bkz: isteyenin bir yüzü kara vermeyenin zenci)
seri eksi oy verenin ibne olup olmadığı tam olarak bilinememekle birlikte
bir şeyi çok istersen olmaz felsefesi unutulmamalıdır.
(bkz: yazarlar kurban istiyor)
"işte bu veriyor ne yapacaksın?" dedirtecek olay.
dövsen inatlaşır gruplaşarak eksi verirler.
sözlükten uzak cehennem'e yakın olsun.
(bkz: emniyet ibneyi bize teslim et)
ellerinde meşalelerle ortalığı birbirine katan sözlük yazarları, moderasyondan seri eksi oy veren şerefsizin kellesini istedi. moderasyon sessizliğini korurken, gammazlar arabulucuk yapmaya çalışıyor. gelişmeleri takip ediyoruz. uludağ haber - sözlüğün dibi - ankara.
bana uzak allaha yakın olsun dedirten durumdur diyebiliriz aslında buna. eger ki sürtüşme ve türevlerinin cikmayacagini dusunuyorsaniz ne âlâ diyebilmemiz mumkun olsa dahi insan yapisina aykiri birsey sanki. birisi bana - verecek ve ben hesabini sormucam haa diyecektir genel baglamda herkes. *
kellesini isteruz
kellesi olmazsa mausa bastığı parmağını isteruz.
sözlüğün yazarlara ait olan özelliklerini, * * okurlara belli etmenin iyi olmadığı halde yinede oy verenleri görmeyi istediğimiz yetki. *
(bkz: mazlum u getirin bana)

edit: sadece bir tane ibne yokmuş, meğer birden fazlaymış. buna da eksi vermiş ibneler.*
gene anlaşılamamış bir başlık sanırım,

son iyi oylanan entrylerin yanında kimlerin iyi oy verdiği yazsın, son kötü oylanan entrylerin yanında da kim kötü oy vermiş görünsün, en beğenilen entry si kaç oy almış kimler tarafından almış listelensin, sözlükler tarihine bir ilk olarak geçsin kayıtlara, elbette olumsuz yönleri çok olacak bu olayın, gizli gruplaşmalar açığa çıkacak, feyk ler afişe edilecek bu fasilite sayesinde, zirve kankalarının birbirine oy verme muhabbeti bitecek, toplu linç ve dışlamada bitecek. sezarın hakkı sezara geri verilecek gibi bir şey olacak.

olursa tabi.
(bkz: seri eksi oy veren ibneler tedirgin)
Özellikle tanıma eksi veren arkadaşı bulursam **
(bkz: kodu mu oturtan yazarlar seri oy veren ibneyi istiyor)
evet burada sıcak gelişmeler oluyor. seri eksi oy veren ibnelerde insandır derneği ile meşaleli gençler arasında bir kavga çıktı, gümbürtüye gammazlar gitti. ölü yok ama yaralı çok. kavga sürüyor. uludağ haber - sözlüğün dibi - ankara.
(bkz: seri eksi oya karsi aktif direnis)
emek harcayıp girdiği entrylerin hunharca eksi oylanmasının, entry sahibi yazar çevrelerde yarattığı sinir harbinin kelimelere dökülüşüdür. moderatörün gidişata bir çözüm bulamaması veya yapılan bu çağrıya kulak vermemesi halinde sözlükte isyan çıkması olasılıklar dahilindedir. *
(bkz: türkçesi anlaşılmadı, bir de ingilizcesinimi denesek.)
(bkz: ben değilim yukarıdakilermiş)
evet sayın seyirciler şu anda uludağ sözlük binası önündeyiz. içeride kimliği açığa çıkan seri eksi oy veren ibne, dışarıda da seri eksi oy veren ibne mağduru yazarlar var. kalabalık gittikçe çoğalıyor ve moderasyon ibneyi bize teslim et diye slogan atıyorlar. olaya güvenlik güçleri müdahale etmek üzere ve derken arka kapıdan polis eşliğinde çıkarılıyor üstünde polis yeleği var ve yazarlar arasında bir dalgalanma görüyoruz. şu an kalabalığı yaran bir yazar seri eksi oy veren ibneye klavye fırlattı. olayların büyümesinden endişe edilirken bölgeye takviye kuvvetler sevkediliyor.
hepimizin içinde seri eksi oy veren bir ibne yok mu aslında?
(bkz: eyy seri eksi oy veren ibne adamsan çıkarsın ortaya)
olan oldu sayın seyirciler, meşale sahibi gençlik sözlük binasını ele geçirdi. içeridekileri ibne demeden, adam demeden dinlemeden etmeden kesip doğradılar. biz kameramanımla zor kaçtık ellerinden. durum vahim. aman tanrım bu tarafa doğru geliyorlar!!! ama yine de, uludağ haber - sözlüğün dibi - ankara.
(bkz: sözlük ün ibnelerden istediği)
(bkz: uludağ sözlükte de darbe olacak mı)
(bkz: genç yazarlar rahatsız) * *