bugün

kimden peydahlandığı bilinmeyen velettir. zira seri eksi oy veren ibneyle ilişkiye girme lütfunda bulunacak bir bayan olması söz konusu değildir. seri eksi oy veren ibnenin de bir bayan olması durumunda, erkekler tarafından pek ilgi göremeyeceği aşikardır. analı babalı büyüsündür.
(bkz: postmodern kufurler)
bir evlat sahibi olmak isteyen seovi nin taşıyıcı anne bularak sahip oldugu çocuktur. mahalede top oynarken bunu aralarına almazlar. kızların saçlarını çeker. ergen iken sivilceli böyle lanet bi yüzü vardır. başına gelmeyen kalmaz.

-emrah koş! babanı zikiyolar. asdjkgh
x- sen kimlerdensin evladım?
y- ben seri oksi oy veren ibnenin çocuğuyum amcacım.
(bkz: sabi sübyanı karıştıma)
çocuk sahibi olabilen ibne bir babaya sahip olduğu için orijinaldir. benim tanıdıklarımın babası genelde biseksüeldi de ordan biliyorum.
seri eksi oy veren ibnenin oğlu, ibnelik yapmak adına doğmuş; üstüne birde yazar olmaya çalışan kişiliği oturmamış mahluktur.
genellikle girilen entrylerde kız kelimesi geçiyormu ona bakarlar. ardından orospu kelimesi geçiyormu ona bakarlar. ardından eksi oy yazarın hanesine düşer.
muhtemelen feministlerin yazmış olduğu tam manasıyla çalışmayan (bkz: bot) dur * *
(bkz: seoviç)
ibnenin aslında o kadar da ibne olmadığını gösteren çocuktur.
an itibari ile iş başındadır. elinden geleni ardına koymasın.
Nabzı hızında ibnelik kapasitesi vardır bu ibnelerin.
seri eksi oy veren orospu çocuğu nun nazikce söylenmis seklidir.
(bkz: senin baban bir ibneydi yavrum)
an itibariyle girilen entry'e hemencecik eksiyi çakandır. otuz bir çekip tatmin olsan, olma mı?
merak ediyorum üşenmiyormusunuz.
yine geldi tipini siktiğimdir.

nick'i görüp eksileme moduna geçmiştir.
Daha entrymi yollamadan eksi veren yazardir.

Bu hizindan dolayi kendisini tebrik eder, saygilarimi sunarim.
(bkz: binicem sırtına vurucam kırbacı)
an itibariyle bana dadanan ibnenin çocuğudur. eksile lan eksilemezsen götsün. evet..
an itibariyle taaaaaaaaa 2015 te yaptığım tanımları eksileyen çocuktur . senin talukatını.. neyse..
amacı tam olarak anlaşılmayan değişik bir modeldir.
güncel Önemli Başlıklar